Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutya mellé bevállalnátok...

3 kutya mellé bevállalnátok még egyet ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Mindegyik jól nevelt, jól szocializált, más kutyákkal semlegesek vagy barátságosak, laza pórázon sétálnak. Szeretnek együtt játszani. Egy ilyen közeg jót tenne egy kutyákkal kompatibilis, de félénk, emberi érintés elől inkább menekülő kutyának? Vagy jobb lenne neki, ha egyedüli, vagy max második kutya lenne, ahol több egyéni figyelem jut rá? Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy a falka ilyen esetben hátráltatná, vagy segítene megnyílni, beilleszkedni?


Mostaniak 2 kan, 1 szuka. A befogadott is ivartalanított szuka lenne.



2021. máj. 7. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kutyaszakerto de nekem is 3 kutyam van, ilyen arányban, és ha őket veszem alapul, nem hiszem, hogy be tudnanak meg egy kutyat fogadni. Ők ezt szokták meg, nekik ez a "falka"
2021. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mindenképp segítene, ha látná a "pozitív példát".

Úgy gondolom, hogy jobban befolyásolja a fejlődését, hogy mennyit tudsz vele foglalkozni, tudod-e különböző helyekre vinni(leginkább forgalmasabb túraútvonalak, parkok, kutyabarát kávézók, üzletek, de ha nem, már akkor is jobb, mint egy menhely).


Ideiglenesből nagyon, nagyon kevés van, egyáltalán nem biztos, hogy egy nálad ideálisabb ember befogadná őt.


Nekem is 3 kutyám van, most többre nem lenne kapacitásom, de szerintem probléma nélkül fogadnának még egy tagot a csapatba.

2021. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen segítené. Hisz azt írod, hogy az emberi érintéstől félénk, kutyákkal pedig kompatibilis. Nagyon jól rájönne a többi kutya viszonyát látva az emberek felé arra, hogy nincs mitől félnie. Szerintem.

A Kérdező kutyái is barátságosak vagy semlegesek más kutyákkal és jól szocializáltak akkor itt nem állna fenn az, hogy a kutyák ne fogadnák be a falkába.:)

2021. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!