Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki a kutyájával nyalatja ki a saját tányérját? Illetve a maradékot amit nem evett meg, lerakja a földre, hogy a kutyája egye meg

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 13:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%

Én már csak ilyen igénytelen vagyok. Meg persze a vendégek is, mert nem esznek külön tányérból ők sem.

De vicces, hogy a kutya-macska által kinyalt tányér igénytelenség, de a herpeszes, gombás, koszoskörmű prontó után kinyalt az megfelelő. :D

2021. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
Én attól undorodom ha valaki beleeszik a kajámba a saját villájával például. A gyomrom fordul fel tőle, főleg ezekben az időkben. Nekem ez igénytelenség, nem az hogy csóri kutya mondjuk felnyalja a szaftot vagy megeszi a tésztát, a tányér meg utána a mosogatógépbe kerül. #9.
2021. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
46%
A kutya a sz*ros fenekét nyalogatja, biztos hogy nem engedném hogy belenyaljon a tányéromba.
2021. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%
Ha te herpeszes, gombás, koszos körmű emberekkel ülsz egy asztalnál, az sokat elárul rólad és a környezetedről... #2 voltam
2021. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
27%
Vigyázzatok, mert ez egy beugratós kérdés! Ha ilyenekre valaki azt meri írni hogy ez nem éppen gusztusos, az könnyen repül!:D
2021. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%

"Mi a véleményetek arról ha valaki a kutyájával nyalatja ki a saját....."


Amikor elkezdtem ezt olvasni azt hittem jobb téma lesz belőle. xD

2021. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodt lehetsz előző, sokan AZT is!
2021. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%
Huu, etterembe se egyetek, ott se tudjatok, mi tortent az etkeszlettel, lehet beleevett hatul egy macska, vagy csak beleturhazott valami gusztustalan ember. 😂
2021. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

De mi is az étel? Bomló állatokból és növényekből készített táplálék, amit abból a hűtőből vettek ki, amit a tulajdonosa valószínűleg évente takarít csak ki úgy, ahogy. Aztán beteszik a használt tányért a mosogatógépbe, ami szépen megfröcsköli vegyszerekkel, aminek egy része a szárító ciklusban rárohad a tányérra, amit a következő alkalommal elfogyasztunk.

Jó étvágyat kívánok!

2021. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
65%
A herpesz vírus és a gomba is ott van mindenkiben születésétől fogva, tehát nem igénytelenség kérdése. Na puff neki!
2021. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!