Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek erről:...

Mi a véleményetek erről: Smart Crypto Note? Őszinte válaszokat várok pozitív és negatív véleményeket és élményeket miért hasznos és miért nem és ide nem kérek a netes pletykákat saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi 27n

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 09:26
 1/7 anonim válasza:

Itt sokan beszámolnak a tapasztalataikról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2021. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem friss kell
2021. jún. 1. 20:34
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Új generációs digitális pénzrendszer

Smart Crypto Note rendszere kiküszöböli a hagyományos és az eddigi digitális pénzrendszerek hátrányait, így nyújt minden felhasználója számára anyagi biztonságot.


Óriási potenciállal rendelkezik, mert a Smart Crypto Note egy egyedülállóan innovatív fizetőeszköz-rendszer, amely képes teljes mértékben ellátni a pénz


forgalmi-,

hitelezési-,

értékmegörzési,- és felhalmozási,-

és csereszköz funkcióit is

Az SCN 4 digitális fizetőeszköze külön-külön is működik, és a rendszerben összekapcsolódva a pénz minden funkcióját lefediik.


Így lesz a Smart Crypto Note összetett rendszere Okos fedezet az életre.


Mit ad számodra az SCN rendszere?

Megtakarítás

Vagyonépítés

Saját digitális fizetőeszköz kibocsátása

Hitel szerzés (kamatmentesen, fedezettel)

Kriptopénz kereskedelem

Kis étékű áruk vásárlása

Nagy értékű vásárlások (autó, ingatlan, utazás, műkincs…)

Kiegészítő jövedelem ajánlással

Extra jövedelem ajánlással

Mitől különleges az SCN rendszere?

A pénznek sok funkciót kell ellátnia, melyek 2 nagy csoportba sorohatók:


a nyugvó és

a forgó funkciók.

Az összes ismert pénzrendszer egyetlen pénzt használ mindkét célra, így ugyanannak a pénznek kell(ene) nyugodnia és forognia is.


Ez egy ellentmondás, amelyet az elmúlt 6000 év során az SCN-en kívül senkinek sem sikerült feloldania.


A rendszer másik jelentős vívmánya a decentralizált, valós idejű, blokklánc alapú közösségi árfolyam-szabályozás (DBR), amely hosszú távon garantálja az árfolyam és így a rendszer stabilitását és biztonságos növekedését. Az SCN közösség szakmai iránymutatás segítségével meghatározhatja, hogy fizetőeszközei a BitCoin, az arany, az olaj vagy az euró árfolyamát kövesse.


Pozitív visszacsatolású pénzkör


A Smart Crypto Note 4 digitális fizetőeszköz alkalmazásával kezeli a pénz összes funkcióját. A nyugvő funkciókra egy, a forgó funkciókra pedig 3 eszközt használ:


BiTHard (BTH) – felhalmozási eszköz

CoverNote (CN) – fizető és hitel eszköz

CoverCash (CH) – belső fizetőeszköz

CoverCoin (CC) – külső fizetőeszköz

A Smart Crypto Note rendszer pozitív visszacsatolású pénzügyi körfolyamatát használva a közösség minden tagja folyamatosan növelheti a BiTHard-ban jegyzett vagyonát.

2021. jún. 5. 08:04
 4/7 anonim válasza:

Azért remélem látod a hitel szót amit FORINTBAN kell kifizetni ha vásárolsz.

Nagyon jó üzlet. Belépsz kapsz CNt majd ha költész belőle akkor x hányadát forintban kell kifizetni. Grat

2021. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kimásoltad amit a cég magáról ír?

Kicsit sem elfogult. Te már eldöntötted mit gondolsz. Az első még linket is küldött ami tartalmazza az emberek tapasztalatait.

2021. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ahoj! Myslím, že o tomto systéme nemá zmysel nič hovoriť, pretože je pochopiteľné, že je to najúžasnejší systém zo všetkých, v budúcom roku očakávajte novú kryptomenu, ktorú som spustil, dúfam, že sa vám bude páčiť, veľa som na nej pracoval.
2021. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nehéz komoly véleményt megfogalmazni a fentiekről. Kicsit olyan ez, mint egy fundamentum nélküli kriptovaluta, amit csak a profitért hoztak létre. Én még mindig kicsit régimódi vagyok, ezért olyan dolgokban hiszen, mint a stocks ( [link] ) kereskedés, a forex vagy a bitcoin. Egy jó kereskedési applikáció meg néhány alapinformáció segítségével kisebb összeggel ezekbe is bele lehet vágni. Fontos persze, hogy az ember ne erre tegye fel mindenét. És a hitelekkel is vigyázni kell, én például tökre megjártam, amikor anno alámerültem egy svájci frankos devizahitelbe. Alig tudtam 10 év alatt kikeveredni belőle.
2021. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!