Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Simparica Trio vagy Bravecto+M...

Simparica Trio vagy Bravecto+Milbemax? Ha az összes parazitát ki akarjuk húzni a listáról?

Figyelt kérdés

Illetve kell/lehet melléjük állandó jelleggel máriatövis port/olajat adagolni? Ha igen, akkor az elég arra, hogy elkerüljük a gyógyszer okozta májkárosodást? Esetleg még pluszba évente 2x egy huminsav kúra segítene rendben tartani?

Előre is köszönöm a válaszokat és jöhetnek még tippek, hogy mivel lehet lefedni az összes parazitát, illetve hogyan tartsuk tisztán a szervezetét a gyógyszerektől.



2021. máj. 28. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Én mindkettő kombót használtam , mindkettő bevált. Máriatövis kivonatot is lehet adni kúraszerűen, a mi kutyánk pl nem igényli, semmi baja a májának, szoktuk ellenőriztetni félévente, ezt neked is ajánlom (általános vérkép nézés). Elvileg a Simparicára jobb vélemények vannak és kevésbé káros és árban is kedvezőbb.
2021. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nexgard spectrát adok évek óta, nem kapnak májvédőt és tökéletes a kutyáim vérképe, a 13 évesé is.
2021. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a Simparica Trio bevalt, nem is probaltam mast. A meregtelenites egyebkent nem art evente kuraszeruen.
2021. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írhattok még.
2021. máj. 29. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!