Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakit utasított már vissza...

Valakit utasított már vissza tenyésztő?

Figyelt kérdés

Hogy azt mondta nem ad kutyát.

És mi volt az oka?



2021. máj. 28. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

“Cigarettásnak nem adok kutyát.”


Érdekes pali volt.

2021. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem is, megírtam a "sport kutyás tenyésztőnek", hogy az elsődleges sport a canicross lenne az agility és a terelés mellett. Azt mondta, hogy ez nem elég mentális foglalkozás a tőle származó kutyáknak. Ez csak azért volt meglepő, mert a tőle származó kutyák nem nagyon érnek el eredményeket. (Ne egy working border colliera gondoljatok, hanem egy olyan fajtára, ahol tulajdonképp nem is létezik Európában sem munkavonal.)
2021. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
#2 Nem lehet, hogy inkább az volt a baj, hogy a kinézett fajta nem agility-re és terelésre való volt?
2021. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
3. Nem, juhászkutya fajta. Kifejezetten a canicrossal volt baj, mint elsődleges sport. Ilyen kutyám lett show kennelből, fut, terel, agilityzett, ép pullerezünk hobby szinten.
2021. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
#2 #4 Milyen fajtáról van szó? Ez most érdekel.
2021. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Engem,azért mert nő vagyok.Nőknek nem akart eladni a fajtából címszóval hogy úgysem bírnék el vele.

Cane corso.


Vettem mástól.5 éves a kutya,soha nem volt még bajunk egymással.Kutya iskola mellett szerintem bárki tud szinte bármilyen fajtával bánni..

2021. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

5. Nem írom le. Az országban 1 nő állítja magáról, hogy munka kutyákat tenyészt ebből a fajtából. Biztos szuper ember, szuper kutyákkal. Véletlenül sem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni. Lehet nem voltam neki szimpatikus, vagy elbeszéltünk egymás mellett. Előfordul. Ennek ellenére lett máshonnan egy szuper kutyám, annyi, hogy versenyeredményekre nincs sok esélyünk. A kérdéshez pedig nem tartozott, hogy melyik kennelről van szó... Nem akarok belemenni senki rossz hírbe hozásába.

(A privátokra sem válaszolok, kaptam már párat. )

2021. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy nem ebbe az irányba tenyészt, attól, hogy egy kutya aktív, még nem alkalmas bármilyen sportra. A canicross, agility és terelés mellett van dog dancing, flyball is, ami kedvelt irány a terelő fajtáknál, de tenyésztenek terápiás irányban is, az is egy másik cél. Ezen nem kell megsértődni.


A dohányos indokot is meg lehet érteni, a kutyáknál is rákot okoz a passzív dohányzás.

2021. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Én tenyésztő vagyok, illetve voltam, vagy húsz évvel ezelőtt. Többször is születtek nálunk német juhász kiskutyák, törzskönyvet is kaptak, és nyilvántartásba vett engem a MEOE. Én is volt, hogy elutasítottam valakit, mert pár kérdésből kiderült, hogy fogalma sincs, mire való a kutya. Bútornak akarta az új lakásba, vagy a gyereknek játszani. Az ilyen vegyen plüsskutyát, mindenki jobban jár.
2021. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
LOL, 9-es vagyok megint. 3 perccel a válaszom után már itt hőbörög és qrvaanyázik valami paraszt privátban, hogy én hazudok és nem is vagyok tenyésztő. Te jó Isten, mekkora üzlet lenne Magyarországon pszichiátriai klinikát nyitni!
2021. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!