Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ebadta.hu-n szaporítók,...

Az ebadta.hu-n szaporítók, vagy tenyésztők vannak?

Figyelt kérdés

És egy plusz kérdés:

Mit jelent, hogy fajtiszta jellegű?

Hogy lehet egy kutya fajtiszta jellegű? o.O

Vagy az vagy nem!

Nem?



2021. máj. 11. 16:47
A kérdező szavazást indított:
szaporítók
tenyésztők
is-is
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A "fajtiszta jellegű" azt jelenti, hogy a hozzá nem értő számára ránézésre úgy néz ki, mintha fajtatiszta lenne.
2021. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A fajtatiszta jellegű azt jelenti, hogy hasonlít a fajtatisztához, de semmilyen papírral nem tudja igazolni a szaporítója, hogy nem egy jól sikerült keverék.
2021. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Aki kiírja, hogy törzskönyv is jár a kölyök mellé az tenyésztő, csak nem jó a marketingben vagy középszerűek a kutyái(nincsen semmi extra show vagy munka eredményük, de ettől még pl családi kutyának szuperek lehetnek).


A fajtatiszta jellegűs meg egy lusta szaporító, aki minimális pénz, idő, energiabefektetéssel szeretne profitot maximalizálni. Legjobb esetben van két középszerű kennelből vett törzskönyves kutyája, akik bármiféle koncepció nélkül szaporodnak az udvarban, de nem sokat foglalkozik velük. Legrosszabb esetben pedig párm m2-es kennelekben tartja őket kukoricadarán, 0 takarítással.

2021. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Az soha nem volt egy megbízható oldal.Olyan mint egy díszes,egyedül kutyás hírdetésekkel foglalkozó jófogás.

Ráadásul ezen vagy 10 éve mikor én nézelődtem java részt külföldről fordított hírdetések vannak.

2021. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én ott találtam rá a kutyámra (ingyen elvihető keverék kutyaként hirdették). Volt még sok aranyos keverék, de a pénzért hirdetett "fajtatiszta" kölykök szinte mind szaporítósak. Nincs törzskönyv (vagyis egyáltalán nem biztos, hogy fajtatiszta) és gyakran nagyon rossz körülmények közt tartják őket. Láttam egy-két tenyésztőt, de ritkák. Érdemesebb a szimpatikus fajta kenneljeit nézegetni.
2021. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 búzaszem ***** válasza:
89%
Aki fajtatiszta jellegről ír, az nem tenyésztő. Az ebadtán egyébként akad normális tenyésztő is, én találtam ott anno. Szóval nekem van pozitív tapasztalatom, mindig érdemes utánanézni a hirdetőnek.
2021. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!