Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ajánlanátok nekem a...

Mennyire ajánlanátok nekem a staffordshire terrier?

Figyelt kérdés

Úgy hogy előtte csak egy örökbefogadot 12 éves kutyám

Napi 6-7 órát lennék távol és kinti benti kutya lenne (amikor nem vagyok otthon kint lenne) a kutya iskola nem annyira lenne opció napi 1-3 órát tudnék foglalkozni vele futni,biciklizni,játszani,tréningezni de akár hobbi szinten az egilitit is kipróbálnám vagy a dogdacingot.


2021. máj. 31. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Kutyasuli nem kotelezo, de opcionak kene lennie, mert barmikor szukseg lehet ra.

Telen viszont az nem fog mukodni, hogy kizarod fel napra a kutyat, mert a rovid szore miatt nem birja a hideget.

2021. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom!
2021. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Hűha! Vegyél csak egyet! Ettől igazi férfi Isten leszel!

Vegyél mellé egy vastag arany - vagy ezüst fukszot, és akkor te leszel a helyi kemény gyerek!

Az ne zavarjon, hogy a menhelyek meg roskadoznak a mentett kutyáktól... Azok csak egyszerű, "ronda", kicsit sem Instára való kutyák... Azokra nem kapnál több száz lájkot...

2021. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha valaki tenyesztotol vasarol kutyat, az egyaltalan nem bun. Tetszik neki az adott fajta, es akkor mi van? Csak tudjon vele banni es ne szaporitos kevereket vegyen!

Egyebkent a kerdezo mar fogadott orokbe, ez nem zavar? Igyis tobbet tett mar ezzel az allatokert, mint sokan masok.

2021. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha kocogsz vele heti 3-4x 1,5 eves kora utan es tanitod rendszeresen es minden seta folyamatos parancsokbol all,valo!!


De ha kevesebbet mozognal valaszd a kanari szigeteki kutyat!! Olyan ,mint az amstaff,csak nagyobb szelesebb es sokkal izmosabb!! Nem olyan kis nyeszlett,mint az amstaff.

2021. jún. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sportos izmos kutyat akarsz,az csak igazi hussal fog menni. Irany a hentes vagy a barfbolt.
2021. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó helye lenne, csak télre kéne egy fűthető ház(vagy akár azt a 6-7 órát a lakásban is kibírja).


A többieknek: miért ne fogadhatna örökbe egy staffot? minden menhelyen van kb(nyílván a tk nem lóg a nyakukba, de brutál szép kutyák is bekerülnek)

2021. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs akadalya, de inkabb a menhelyeken nezelodnek, ahol olyan kutyak vannak, akiket tesztelnek mas kutyakra, macskara, emberekre, meg tudjak mondani milyen a jelleme, mennyire pörgős, aktiv, szökős, vagy esetleg rombol, ha egyedul van. Vagy inkabb elhevereszik naphosszat akar 1-3 ora aktiv foglalkozassal is egy nyugodtabb jellemu staff, mert ritka, de vannak ilyenek is. Ezeknel a kutyaknal inkabb a minosegi foglalkozasra van szukseg, ha le tudod farasztani 1 ora alatt is, akkor oke. Futopad, kötél, peca, sulyhuzas, ezekben nagyon jók. Agilityre meg dogdancingra hobbi szinten viheted, agyi farasztasnak tok jo, hogy csinalhatja a parancsokat, de fizikainak keves lesz. Emellett nagyon is embercentrikus, nem szeretnek egyedul lenni (8-10 orat azert siman kibirnak ha elotte lefarasztod futassal, akkor a hazat se bontja le), de szeretnek a gazdi kozeleben lenni, mint a matricak, ugy ragadnak. Ha kint vagy az udvaron, megy es beleul az oledbe ha bent vagy, akkor oda kovet, ha főzöl is atesel rajta, nem tudnak eleg kozel lenni.
2021. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!