Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp vagy BARF?Nagyon sokat...

Lillllllllll kérdése:

Táp vagy BARF?Nagyon sokat gondolkodom és vacilálok.8 hónapos amstaffomnak nemtudom mennyire vállna be a BARF/nyersetetés,illetve hogy ha már táp mellett döntenék melyik lehet jó.Taste of the Wild és az Eden holistic-et néztem.

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Eden holistic
BARF
Taste of the Wild
30 szavazat
 1/7 anonim válasza:
65%
Táp
2021. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Barf, szerintem bevállna neki. Általában beválik, főleg kölyök korban. Könnyű rászoktatni. Tudod mi van a kajájában, nem úgy mint a tápokban. Én csak ajánlani tudom
2021. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Amstaffnak én a barfot ajánlom, főleg ha sportoltok is vele.
2021. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Az en amstaffom olyan tenyesztotol jott,h anyatej utan rogton nyershuson es csontokon eltek stb. Nem tapon. Kulonben meg se vettem volna.
2021. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A barf jobb viszont iszonyatosan maceras. A tapot csak kiontod a zacskobol es kesz.
2021. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
En foxinak tapot adok.
2021. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az egyik kutyámat 1 éven át barfal etettem. Nem volt még baja tőle. A második kutyám egy tenyésztő/állatorvostól hoztam el. Ő megtiltotta a barfot mert szerinte sorra halnak meg a kutyák a nyers etetésről. De azt mondta ha minden áron ragaszkodok hozzá akkor főzzem meg. Azóta úgy csinálom. A fagyasztott barfokat húsleves alaplébe megfőzöm és arra szórom rá a kiegészítőket. Zoldkagykopor. Soreleszto, barna alga, spirulina, lazacolaj. Amit akarsz. Nagyon imádják és energikusak tőle. Szép fényes a bundájuk is.
2021. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!