Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ilyenek a menhelyek?

Tényleg ilyenek a menhelyek?

Figyelt kérdés

Amilyen menhelyek körbe vesznek (és még csak nem is Isten háta mögötti helyen) azok úgy működnek, hogy rengeteg kutyát tartanak, kis kenelekbe zárva, napi egyszer kimegy valaki, ellenőrzi a vizet meg kirakja nekik a kaját. Kb 5 nm-es kenelekben lehetnek, van amelyikben 3 kutya is van. Azok a kutyák, akik agresszívek a többiekkel, ők úgymond "jól jártak" mert saját kenelük van. Valóban ilyenek a menhelyek, vagy én a rossz példát ismerem? Milyenek a jó menhelyek? Foglalkoznak a kutyákkal?

Az egyik helyen, amit kicsit jobban ismerek, a menhelynel adományozott ételeket, jó minőségű tápokat, konzerveket meg se kapják a menhelyes kutyák, intézményekből begyűjtött maradék ételeket kapnak. Azt nem tudom hogy ez egyáltalán engedett-e, ahogy azt sem, hogy hová lesznek az adományok, amik minőségi kutya eledelek.


2021. jún. 2. 16:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%
Ez tök logikusan hangzik, hogy a pókhálók között megy tönkre az adomány, miközben moslékkal etetik őket... még ha az lenne a sztori hogy eladták a piacon az adományt akkor azt mondanám hihető talán. :D
2021. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám ha pozitívan és jóindulatúan állok hozzá, hogy biztos a szűkös időkre tartalékolják! Negatívan pedig hogy remélhetőleg nem lejmolják le otthonra, bár akkor azt is láttad volna, hogy fogy, nem csak azt, hogy tárolják.

Én mondjuk biztosan nem bírtam volna ki, hogy ne kérdezzem meg! Neked most ez így jó, hogy már nem is dolgozol ott, de még mindig ezen "kattogsz"? Mert "nem merted"? Mindegy már nem tudsz visszamenni és megkérdezni, vagy mégis?:) Mondd, hogy hiányoztak a kutyák, s ellátogattál újra... apropó, mindig is meg akartam kérdezni... Én is kíváncsi vagyok mostmár!:)

2021. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A szegényebb menhelyek ilyenek, igen. De ez nem a menhely hibája. Állami támogatást nem kapnak, csak az adományokból és adó 1%-ból élnek.

A fő probléma az, hogy miért vannak kutyák és pláne miért ennyi menhelyeken?!

2021. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!