Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt ez a reggeli incidens?

Mi volt ez a reggeli incidens?

Figyelt kérdés
Kimentem a kinti kutyához reggel,erre ő leül elém és vicsorog,morog aztán felugrott rám..megsimogattam,de még mindig morgott.Nem is tudom,mintha akart volna valamit,de soha sem morgott még rám:S A másik kutyám pedig nekirohant,meg kicsit oldalról "megcsípte",biztos megakart védeni. Bal lábbal kelt fel vagy csak simán kezd agresszív lenni?:S
2010. aug. 25. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Azzal kezdem, nem is tudom, hogy lehet egy kutyát csak kint tartani. Házőrzésnek "használjátok", mint egy tárgyat. Nem is csoda, hogy nem ismered a jelzéseit, bár gondolom azt elvárod, hogy ő megértse azt, amit te mondasz neki...


Szóval, kérdés, hogy hol álltál. Közel a házához? Lehet, hogy eldugott/elásott valamit.

Oltásokat rendben megkapta...?

2010. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Figyelj nem kell egyből nekem támadni,mikor nem tudsz rólunk semmit. A kutyát az utcáról mentettük meg,épp vemhes volt,mi vittük orvoshoz,azóta ivartalanítva van. Imád kint lenni,de az ajtó mindig nyitva van neki egész nap és az előszobába bejöhet aludni,ahol van neki fekhelye is!(nagyon hullik a szőre sajnos) De ő inkább kint alszik a lépcsőn a lábtörlőn és egész éjszaka ügyel. ennyi a történet,minden oltása megvan. Amúgy a bejárati ajtó előtt álltam. Le is pontozlak,mert látom rossz napod kezdődik,talán szebben is meg lehetne kérdezni valamit és nem vádaskodni,hogy házőrzésre használjuk.Nevetséges.
2010. aug. 25. 08:52
 3/15 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy beteg? néha apró betegségek is vannak, pl. fáj a füle, foga, vagy belement valami a talpába... rám egyszer morgott a kutyám, amikor a fülét vakargattam, kiderült később, hogy kezdődő fülgyulladása volt és azért morgott, mert fájt neki, ahogy megnyomtam a fülét.
2010. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

09:06

Nem tudom:( Még mielőtt valaki belém köt,ha baj van egyből rohanunk orvoshoz és nem ide teszek fel kérdést..látszólag jól van,az előbb jött be és már nem morgott meg semmi:) Remélem csak reggeli dili volt nála:D

2010. aug. 25. 09:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző kommentelőnek:

Ha lenne kertes házam, az én kutyám is kint lenne, akármennyire is szeretem!


Kérdezőnek:

Hát lehet, hogy miután kiráz a hideg a történéstől, az orrára koppintok. Gyanítom, hogy rápróbált arra, hogy vajon még megállod a helyed főnökként.

2010. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ööö...izé, az első kommentelőnek szántam(azóta lett még).
2010. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

09:11

Hát én inkább megijedtem és nem koppintottam rá meg semmi,olyan kis szerény kutya. Azért nem jöhet be mindenhová,mert nagyon hullik a szőre,de sokszor fekszik bent és ha vihar van bejöhet a szobába is,mert nagyon félős. Nem kell engem állatkínzónak nézni,arany élete van főleg,hogy kóbor kutya volt. Van még 2 kutyánk ők bent vannak éjszaka is a szobában,mert nem hullik a szőrük.

2010. aug. 25. 09:14
 8/15 Akiteki ***** válasza:
28%

Vannak kutyák, akik örömükben vagy játék közben is morognak.

Volt egy kutyánk, akit macskák neveltek fel. Ő úgy akart viselkedni mint a cicák és dorombolt, ha simogattuk.

2010. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

09:24

Hát akkor remélem örült:D

Aranyos kutyus lehetett:D

2010. aug. 25. 09:25
 10/15 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak. na nehogy már minden kutya bent legyen.. jó hogy nem egy kaukázusit is bent fogok tartani-.-id.ióta par.aszt:@


amúgy kedves kérdező...szerintem nézettessétek meg valami orvossal.

2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!