Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elfelejtenek majd ?

Szerintetek elfelejtenek majd ?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy szakitás után az exemnél maradt a kutya ( 2éves Mopsz ) aki nagyon a szivemhez nőtt sokat jatszottunk es foglalkoztunk vele vagy ha az exem nem volt otthon akkor én szinte családtagnak tekintettem es nagyon hianyzik de sajnos mar kb fél éve nem láttam szerintetek elfelejt ? Egy honapos kora óta neveltem kb menyi időbe telik hogy ne ismerjen meg ?

2021. jún. 6. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejtett el még.
2021. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
sosem fog elfelejteni, ebben biztos lehetsz. meg ha nem is lat, szag alapjan (pl egy ruhad) mar arrol is felismerne teged. mindegy mennyi ido telik el
2021. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fog elfelejteni.

Én anno csak 3 hónapot voltam együtt az exemmel. A kutyám akkor 1 éves volt. Szétmentünk, aztán kb 3 év után találkoztunk. És a kutyám rögtön felismerte az exemet, úgy örült neki mint majom a farkának. Percekig nem lehetett levakarni róla.

2021. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez picit megnyugtatott mivel nemtudom mikor fogom látni legközelebb és félek hogy ha talán valamikor pl egy év után látna csak akkor nem ismerne fel engem
2021. jún. 6. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák senkit sem felejtenek el. Apám hatéves koromban vált el anyámtól, akkoriban kaptam egy kutyát, apa egy hónapig ismerte. Hat év múlva találkoztam újra először(és utoljára), ha hiszed, ha nem, felismerte.
2021. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Egyutt neveltem fel az akkori csajommal a kutyajat ... szakitas utan legalabb 5 evvel osszefutottunk a Margit-szigeten ... a kutya visitva rohany hozzam, majd ledontott a labamrol. Nem odajott, megszagolgatott es megismert, hanem valoszinu megerezte a szagomat es tok messzirol rohant oda hozzam :) Szoval szerintem meg fog ismerni.


Az en kutyam is messzirol megismer mindenkit. Szoval csak ismetelni tudom magam ... meg fog ismerni a kutya kesobb is. Ha bevesodtel, akkor orokre!

2021. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
A kutya orokre emlekszik,foleg arra aki nevelte. De meg a betorot is felismeri .
2021. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!