Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám?

Nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 6 éves jó fizikumu kiskutyám.

Namármost a probléma ott kezdődik, hogy nem eszik pedig finomabbnál finomabb ételekkel kínálom.

Gondolok itt olyanokra, hogy sült hús, nyers csont, vagy egy kis kolbász.

Tegnap pacalt adtunk neki és ott maradt az ágyon, ahol alszik ,mert ott szoktuk etetni.


Ezt mindig így csinálja, általában 2-3 naponta eszik valamit.


Mi a hiba ?Mire figyeljünk jobban?


2021. jún. 10. 06:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
76%
Na, kibújt a szög a zsákból. Itt mi csak jó tanácsokat próbálunk adni egy felelőtlen gazdinak, aki mindebből azt szűri le, hogy cseszegetjük és lenézzük. Ez nem igaz! Az állattartás felelősség, a kutya meg élőlény, nem szobadísz! Te mit szólnál hozzá, ha valaki állandóan vacak kajával etetne, és konkrétan nem törődne vele, beteg leszel-e, vagy sem? Szerintem nem örülnél neki.
2021. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
egy időben evett minden féle kaját. ez a befogadását követő mondjuk 3 hónap
2021. jún. 10. 17:02
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád bélrendszere - feltételezésem szerint - tele van emésztetlen csontokkal, amiatt nem tud kakálni. És ha nem kakil, azzal az étvágyát is elveszíti.

Kaptál sok jó tanácsot, fogadd meg őket kérlek, ha szereted a kutyust.

A lazac és a homár meg a csirkeláb/pacalpörkölt között rengeteg átmenet van.

2021. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
84%

31-es a gazdi az a típus aki azt hiszi hogy a kutya ember.


Lazac, homár válaszával meg nem veszi észre hogy próbálunk segíteni ő meg megsértődik. Amugy az a típusú gazdi mint az élet dicsérete sorozatból a bárónő aki mindenfélével etetgette a kutyusát ami palota pincsi volt. James herriotték hiába próbálták elmagyarázni neki. Aztán ugy sikerult az étrend változás hogy james herriottéknál volt egy ideig és jól is lett a kutya és a saját súllyára fogyott.

2021. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
81%
#34, nekem is ez a fejezet jutott az eszembe a könyvből :)
2021. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
a menhelyen állítólag rizzsel meg Auchenes táppal etették őket
2021. jún. 10. 17:51
 37/43 anonim ***** válasza:
81%
33-mas, az hagyján, hogy nincs étvágya a kutyának, de ronda fertőzéseket is összeszedett már valószínűleg. Mint ahogy székrekedés esetén nálunk is előfordulnak ugye bélpanaszok, sőt, súlyos betegség is. De hiába mondjuk a gazdinak, ő csak felfújja magát, mint egy hisztis három éves, aki azt hiszi, ő sz*rta a spanyolviaszt.
2021. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

35-ös a könyvet még nem olvastam csak a sorozat filmet láttam de egyre gondoltunk egyszerre. 😏


34-as vagyok.

2021. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
81%
Aszongya nem mindenki prűd 😂 hát igen. Meg nem mindenki igénytelen, retkes :D
2021. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
inkább retkes mint beskatulyázott
2021. jún. 11. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!