Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám?

Nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 6 éves jó fizikumu kiskutyám.

Namármost a probléma ott kezdődik, hogy nem eszik pedig finomabbnál finomabb ételekkel kínálom.

Gondolok itt olyanokra, hogy sült hús, nyers csont, vagy egy kis kolbász.

Tegnap pacalt adtunk neki és ott maradt az ágyon, ahol alszik ,mert ott szoktuk etetni.


Ezt mindig így csinálja, általában 2-3 naponta eszik valamit.


Mi a hiba ?Mire figyeljünk jobban?


2021. jún. 10. 06:39
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanácsolom, hogy vidd el állatorvoshoz. Lehet belső szervi baja, de lehet a fogával is gond. Lehet azért eszik 2-3 naponta, mert akkor már annyira éhes, hogy leszarja a fájdalmat. Csontropogtatás közben megsérülhet a foga. Nem tudom, hogy írtad e. Konzervet kap vagy csak tápot. De próbáld ki, ha nem kap. Illetve a túl fűszeres kajákat én is kerülném. Szóval a lényeg, hogy nézesd meg mindenképp.
2021. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
50%
Beskatulyazott? Te mit szivsz? 😆 Be nem tenném a labam egy olyan lakásba mint a tied. Mert már eleve az igénytelen hogy az ágyon eteted a kutyát, de aki ilyen az másképp se igényes.
2021. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem úgy értette hogy korlátolt, csak nem elég magas az intelligenciaszintje hogy különbséget tudjon tenni két szó között amiknek semmi közük egymáshoz 😄
2021. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!