Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha póráz nélkül...

Mit jelent, ha póráz nélkül sétáltatott kutya járókelőket követ?

Figyelt kérdés

Van egy idős nő itt a környéken, aki póráz nélkül visz egy nagy vizslát, de már más, kisebb testű kutyával is jártam így. Otthagyja a gazdáját, besorol mögém és jön utánam :D


Miért csinálják ezt? Nem szaglászik meg semmi csak követ.



2021. jún. 11. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vàlaszolónak. Mikor a rotimat sétáltatom szinte mindig jön egy gazdo brongával és a vizslájával. Felköti a bringa mögé és órákig futattja. Sztem nem normális. Aztán direkt elengedi a török mellett a kutyát. Én reflex szerűen a lábam közé kapom a kutyát és lefogom. A török nem szereti a másik kutyát. Engem meg a lepkétől is òv. A tata mondja u nem bant a kutyája. Én mondom h az enyém meg igen. Szóval vigye a kutyáját a p***ba.
2021. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
#11. Ki az a török? A te kutyád?
2021. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Nalunk az 5 kerben a Balaton utcaban meg a kornyezo utcakban setaltat egy idos bacsi egy nagy vizslat,aki kotekszik az enyemmel. De ha meglat minket,elfogja. De nem nagyon hallgat ra a kutyaja. Enyem meg porazon.


Sokan meseltek ,h megy oda terrorizalni a kutyajukat es nem hivja el.


Na azota van nalam mindenfele spraj meg vascso.



Nem ertem ,miert akarja verekedesbe sodorni a kutyakat.

2021. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#12. Bocsi, elírtam. Az a hülye autocorrect. Azt akartam, hogy a bácsika direkr az èn kutyám mellett emgedi el a vizsláját. Ès utána meg ő pampog. Logic level 1000
2021. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14. Ha egyszer megtörténik még ok, nem tudja milyen a kutyád (persze alap, kérdés nélkül nem engedjük a kutyát idegen kutyához), de még a belefér kategória.


Viszont rendszeresen?! Nem értem az embereket.

2021. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15. Igen, egy belefèr. De alapból! Mièrt ott engedi el a kutyát? Utána meg ő nem èrti, hogy mièrt aggódom. Hát azèrt mert az èn kutyám keresztbe lenyeli az ő kutyáját, azèrt! Ez colt az első ès az utolsó. Mikor látom, hogy futattja a kutyáját a bringával (szerintem ez sem normális, szerinted ez már kínzás?) akkor megvárom míg elmegy, vagy lelanyarodok egy másik utcába. Megjegyeztem mikor futtat, este hat körül. Hát èn már 7-kor sètáltatok. :D
2021. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bringával is szakszerűen futtatni a kutyát, van távtartó, hogy ne legyen baleset, itt a környéken is van, aki rendszeresen bringázik így, hogy a border collieja fut mellette, jól összeszokott páros, a kutya nem szalad el, ha arra jön egy másik, mi is figyelünk, hogy ne legyünk nekik útban, ha látjuk, hogy jönnek. Persze, nem tudom, hogy akit te említesz, ő hogy csinálja.

Az autocorrectet kapcsold ki, engem is bosszantott, de jobban tudom a telefonnál, hogy mit akarok írni. :-D

2021. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%
Mit jelent? Budos vagy! :)
2021. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#16. Nem volt vizslám, de elég nagy a mozgásigényük. Ha élvezi a kutya és nem úgy "vonszolja" maga maga után, szerintem akkor nem kínzás. Illetve betonon nem jó futtatni, nem tesz jót a kutyának. 18. körül mondjuk még elég meleg van, azon lehetne finomítani, hogy később induljanak, de akkor meg a te sétád alatt fognak megint arra menni :D
2021. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy offolok, de azt olvastam, hogy járókelőket KÖVEZ. :DD
2021. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!