Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esely ra, hogy egy...

Mennyi az esely ra, hogy egy Kaj-Kangal keverek bantani fogja a csivavat?

Figyelt kérdés
sziasztok. nekem van egy masfel eves fiu, ivartalanitott csivavam. A noverem pedig ma reggel hazajott egy kaj-kangal 9 hetes kiskutyaval. Eddig nem lattam semmi jelet, hogy agressziv lenne, de ha megno nagyon tartok tole, hogy bantani fogja a csivavamat. A kutya termeszetesen az udvaron van, de a csivava kinti-benti. Ha megno ez a kutya, bantani fogja a picit? vagy ha mar mostantol kezdve ossze vannak szoktatva, nem lehet gond?
2021. jún. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Eleg ha ralep veletlenul...
2021. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Ha normálisan van nevelve mindkét kutya nem fogják bántani egymást.

Amúgyis ég és föld a kettő.A kangal és a káj is (nem tudom kinek ennyire fétise ez a két fajta,gondolom te ugyan az vagy aki 10385729485 alkalommal tesz ki újabb és újabb kérdést erről a két fajatáról..) kinti kutyák.Ha bent akarnád tartani is ki fog vonulni a kertbe,mert ott érzi magát jól a szabadban a friss levegőn a saját területén.

A csivava ellenben (gondolom) szinte mindig bent van bent szeret lenni és minél inkább ember közelben.


Ivartalanítás sok dominancia gondot megelőz,és kevesebb eséllyel fognak egymással rivalizálni.(mármint a kiskutya esetében.hiába ivartalan az egyik a másik akkor is sokkal hajlamosabb így a dominancia gondokra)

2021. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát, már hallottam olyat, hogy egy tacsi ottmaradt egy kau figyelmeztető odakapása után...


Direkt, szánt szándékkal szerintem nem fogja bántani, véletlenek meg előfordulnak...

2021. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Az 1 es a 3 valasz,mindketto igaz

Egyszoval a csibaba halalra van itelve :)

A kaj meg a kangal amugy sem igazan tur meg mas kutyakat,ahol tobbet tartanak beloluk es szabadon vannak ott allando harcok es kemeny csatak folynak a dominanciaert,csak az eros egyedek elik tul.

2021. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Más kutya létezik ezeknek az embereknek egyátalán a kangalon kívül? -.-
2021. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

noverem azt mondja, majd viszi kutyasuliba is stb, szoval remenykedem.

#4-es. kossz, megnyugtattal. konkretan ha a picinek baja esne elobb a noverem olnem meg aztan magamat.

2021. jún. 13. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy már több normális komment mellett pont a 4-es szavára adj.

Most vagy ugyan az a személy vagy vagy megtalálta az idióta zsák az idiótábbik foltját.


Neveljétek meg a kutyáitokat és nem lesz semmi probléma.méret és fajta ide vagy oda a kutya az kutya.

A gazdák meg azért vannak,hogy tudjanak bánni az állataikkal.Nevelhetetlen,vérengző kutya nincs.nevelni képtelen gazda van.



És ha már agyonrágtátok ezt a témát ugorjunk már a káj meg a kangalról végre valamerre.

Unalmas már ez a két fajta,a felesleges túlajnározásuk.

2021. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7-es. nem vagyok idiota, de lehet akar 100 pozitiv komment is arrol, hogy nem fogja bantani a picit, ha en meglatok egy pluszt mellettuk, ahol azt irjak, hogy meg fogja olni, mar aggodni kezdek. mert ez az amitol felek. es a keverek a noverem kutyaja, nem az enyem. o fogja nevelni, nem en. nem is ismerem ezt a fajtat, most hallottam rola eloszor, aztan kerestem neten, de annyira nem talaltam tul sok pozitivumot roluk
2021. jún. 13. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Az a kommentelő aki kommentét te jelen pillanatban a leghasznosabbnak vélted (nem tudom mi okból,de legyen) minden egyes kommentben agyon ajnározza a káj kutyáját (hol az ez,hol a hármashatárhegyi hulladék..).

Hol a világ legjólneveltebb kutyája van nála,hol a legnagyobb gyilkoló gép aki már 74638 kutyával és emberrel és bármi aktuálissal végzett,hol remek szoba kutya a káj hol pedig erdőbe mezőbe való (nem Bambi ez..),mindig minden helyzethez szőnek-fonnak valamit.


Logikus lenne,hogy ha 5 ember azt mondja hogy nem lesz baj akkor a 6.farkast kiálltóval valami nem stimmel,nem?


Ha meg eleve egy gyilkoló gépnek tekinted a kiskutyát és ezt is fogod sugallni felé te fogod kiváltani belőle a frusztrációt és stresszt.Semmi baj nem lesz,főleg hogy kutya iskolába fog menni vele a gazda.Nagyon helyes.


Pont az akinek a válaszát tartod olyan nagyra fejtegette pár kérdéssel lejjebb,hogy neki nem kell kutya iskola egy (érdekes módon pont) ugyan ilyen keverékkel..

2021. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Kozepazsiaim van - es imadja a kiskutyakat. Csivavaval nott fel es akkor megtanulta, hogy a picikre vigyazni kell. Cicam is van es a macskara is figyel ... szoval szerintem nem lesz baj, de meg kell tanitani a kutyanak, hogy 'nem bantjuk a kisebbet!'
2021. jún. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!