Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes csivava - jack...

10 hetes csivava - jack russel terrier keverék kiskutyát hoztunk el a menhelyről 4 napja.2 napja minden este hányt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szegényre az út mellett találtak rá pár naposan, cumisüvegből értették, én pedig most magam mellé vettem. Azt tudni kell hogy a párom nem nagyon szereti ha a kutya az ágyra szokik, ezért megbeszéltük hogy a saját helyére szoktatjuk, és ott fog aludni. Aznap este alig aludtunk valamit, állandóan nyüszített, jött volna fel, és mivel én vagyok vele egész nap, nagyon nagyon ragaszkodik hozzám. Tudtuk hogy ez egy nagyon hosszú folyamat lesz. A következő nap adtunk neki száraz tápot beáztatva, azt mindet kihányta délután, majd este is rengeteget. Azt nem is adtam neki azóta. Tegnap este a szokásos módon lefeküdtünk alváshoz készen,ő meg jött, nyüszített, ugrált. A barátom és én is egyaránt fegyelmeztük, aztán lefeküdt aludni. Hajnal 2kor megint felkelt megint rákezdett rá szóltunk de csak folytatta, aztán elkezdett öklendezni, majd hányni. Kihányta a nedves eledelt. Aztán megint elaludtunk és megint felkelt 5 körül és ugyanez, csak mivel már üres volt a hasa, ilyen habosat hányt, gondolom a gyomorsav.

A kérdésem az lenne, hogy valami betegség lehet, vagy pedig annyira stresszes és ideges ez miatt hogy nem lehet ott mellettem az ágyon, mert annyira ragaszkodik. Előre is köszönöm a válaszokat



2019. dec. 5. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos! Eleve ott kellett volna kezdeni, hogy felmérje az állapotát.
2019. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aznap volt állatorvosnál, mikor elhoztuk
2019. dec. 5. 15:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Azzal etetitek amit ott is kapott?
2019. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondták ott mit kapott, de köszönöm majd megkérdezem
2019. dec. 5. 17:02
 5/11 Lizolu ***** válasza:
100%

Van most vírus ami öklendezéssel köhögéssel pàrosul,de közérzete meg jò marad.

Pròbàljatok meg magas rost tartalmu tapot adni neki és fokozatosan vàltani.Ilyen korban nagyon érzékeny a gyomra.

Az elsö két hét kemény lesz kitartàst hozzà.

Majd megszokja az új helyét.

2019. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lizolu ***** válasza:
100%
A fekhelyét meg tedd melléd az àgyhoz és akkor eltudod altatni:-)
2019. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alap, hogy tilos hirtelen tápot váltani...
2019. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
82%
Meg kapta az osszes oltasar a kis kutyusod? :) 10 hetesen mar meg kell lennie 2-3 oltasnak. :) Remelem nincsen semmi komoly baja, de ezt az allatorvos tudja megmondani szerintem itt senki nem fog tudni segiteni! Nem okoskodasbol csak tapasztalat itt mindenki csak az eszt fogja neked osztani sajnos ha tanacsot kersz. :) Egyebkent kutyusom is hanyt de o azert mert egeszbe le nyeli az etelt az ilyen kisebb darabos kutya kajat. Azota ossze nyomkodom neki villaval. Vagy esetleg meg az oltas miatt hanyhat mert nincs meg neki mind es ki vittetek a szabadba. Ennyit tudok segiteni csak barmennyire is szeretnek tobbet nem tudok mondani. Gyogyuljon meg minnel hamarabb es nezetesd meg allatorvossal. Majd azert ide irhatnad vagy uzenetben hogy mi a gond vele ha szeretned.En kis kutyam is hanyt, oklendezett folyton! Nagyon aggodtam erte...
2019. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Orvos!
2019. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg 16.an kell neki oltás aztán kész
2019. dec. 6. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!