Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet ellenallni, ha...

Hogyan lehet ellenallni, ha kunyizik a kiskutya?!

Figyelt kérdés

Egy hetig vigyazunk egy kiskutyara, a tulaj szepen elmondta, hogy csak napi egyszer szabad neki adni enni.


Igen am, de ha leulunk enni, odajon es nez a kis kutya szemeivel. ha nem figyelunk ra, akkor bokdos a mancsaval es ugat is.


Muszaj neki adni valamit.


2021. jún. 14. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Érzi az energiát, hogy figyeltek rá. Ne figyeljetek rá akárhogy erőszakoskodik, beszélgessetek, ne nézzetek egyszer se rá és abba fogja hagyni.
2021. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, hadd tippeljek!


A tulaj egy 33 kilós anorexiás tyúk, aki még egy salátalevelet sem mer megenni bűntudat nélkü, vagy egy lufivá "edzett" (kokszolt) önimádó majom.


Na, eltaláltam?

2021. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha bökdös, határozottan ránézel, és közlöd, hogy NEM!

Ennyire egyszerű.

2021. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, egy idos neni. En nem ertek a kutyakhoz, nem tudom hogy valoban ehes-e vagy csak meg akar mindent enni. De amikor nez azzal a kis szemevel, nehez neki nem adni.
2021. jún. 14. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Embereld meg magad, mert rohadt jo lenne, ha nem etetned ossze-vissza a kutyat zsiros, fuszeres maradekokkal.

Ha ennyire keptelen vagy nemet mondani, akkor zard be a kutyat addig valahova, ameddig eszel.

2021. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
2-es vagyok. akkor tévedtem, a csirkefarháton tengődő, a kutyát moslékkal etető kisnyugger kimaradt a felsorolásból. ahogy az 5-ös típusa, a kutyát éheztető, az éheztetést "egészséges táplálkozásnak" nevező zsömlehuszár is. Szegénykém, te sem ettél még egy jót életedben. Utaljak neked parizerre?
2021. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Én a kutyát a helyére küldöm, mikor eszek. Probléma megoldva.

Anyámék úgy oldják meg, hogy akkor adnak a kutyának, mikor ők is leülnek enni, Ez csak hétközben működik, mert a kutya hétvégén is csak egyszer eszik, ők meg többször...

Szerintem koncentrálj arra, hogy 1. nem a te kutyád, és a gazdájának joga van eldönteni, hogy mikor és mit egyen, de pedig azzal, hogy elvállaltad a felügyeletet, közvetve megígérted, hogy ezt be fogod tartani, 2. a kutyának is így a jó, az ilyen kunyizásoktól csak a gyomrát fogja elrontani.

Hidd el, nem éhes, a legtöbb kutya bármennyit tud enni, még akkor is, ha utána kihányja... és akkor neked kell takarítanod a lakást.

2021. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Nehezen, hiszen úúúúúúúúgy tud nézni. De muszáj ellenállnod az ő érdekében, nem kaphat mindenféle fűszeres emberi ételt, azok nem tesznek jót neki, és mivel a gazdája már kialakított egy fix etetési rendet, kénytelenek lesztek igazodni hozzá. Küldd el az asztaltól, akármekkora szemeket mereszt is rád.
2021. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!