Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyknek van a legalacsonyabb...

Melyknek van a legalacsonyabb mozgásigénye?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindegyiknek magas ezek közül, de úgymond sorrendbe szeretném állítani a fajtákat, a legalacsonyabbtól a legmagasabbig.

- Amerikai Staffordshire Terrier

- Argentin Dog

- Cane Corso

- Rottweiler


2021. jún. 14. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Amerikai staffordshire terrier
Argentin Dog
Cane Corso
Rottweiler
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Kb egyforma..Innen talán a Cane a legkisebb mozgásigényű.:D
2021. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Rottweiler a meleget nem bírja, a cane corso pedig egy masztiff, nem a legmozgékonyabb típus. 2 nagyjából azonos mozgásigényű szerintem.
2021. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Argaentin dog nem tul porgos - utana jon szerintem a roti - ot koveti a corso - es vegul a legmozgekonyabb a staffi.
2021. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Cane corsonak is kell am a kocogas. Nem kerti disz.

Heti 3-5 alkalom. 5-6 km lassan.



Kertbe nem ajanlott tartani: telen fazik. Nyaron meg megsul. Gyonyoru rovid fenyes szore van.

2021. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a Dán Dog mozgásigényéről mit gondoltok?
2021. jún. 14. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Az német dog és nagyon megoszlanak róla a vélemények.

Futni,ugrálni nem nagyon szokott a nagy termete miatt.Ebből kifolyólag jöhetett az,hogy elvileg alacsony a mozgányigénye.

Ellenben sétálni sokat kell vele,talán a sorban vele kellene a legtöbbet.

Emiatt lehet hogy a másik oldal (az alacsony mozgásigényt hírdetőek) pedig nagy mozgásigényűnek tartja.


Őszintén? Én kitartanék amellett,hogy alacsony a mozásigénye és sokkal inkább óriás kanapé kutya mintsem óriás sport kutya.Ez egy hatalmas fajta,ekkora test könnyen sérül,és a legtöbb német dog a bélcsavarodásba hal bele.

2021. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!