Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbiak közül melyik...

Maya Bunnyheart kérdése:

Az alábbiak közül melyik tápot ajánlod?

Figyelt kérdés

A kutyus egy labrador keverék (20-21 kg körül van), és jelen állapotban nem tudni hogy allergiás e a csirkére. Más tápot ne írjatok, sem a BARF/PREY etetést mert az nem megoldható.


1. Összetétel: Hús- és állati származékok (bárány min 26%, halhúsliszt min 5%), kukorica, búza, állati zsír, korpa, rizs, sárgarépa, digest , alma, omega-3, omega-6, kondroitin glukozamin, yucca schidigera kivonat


Analitikai összetétel: Nyersfehérje: 25,00%, Zsírok és olajok: 14,00%, nyershamu 12,00%, nyersrost 3,50%, Nedvességtartalom: 11,4 %


Tápértékkel rendelkező vitaminok és ásványi anyagok: Lizin 1,15%, Methionin 0,41%, Treonin 0,88%, Triptofán 0,33%, Arginin 1,57%, Isoleucin 0,79%, Leucin 2%, Valin 1%, Kalcium 1,98%, Foszfor 1,08%, Nátrium 0,75%, Cink 93.500 mg/kg, Réz 16.500 mg/kg, Vas 330.000 mg/kg, Magnézium 33.000 mg/kg, Jód 1.100 mg/kg, Szelén 0.100 mg/kg, Kobalt 1.100 mg/kg, A-vitamin 13 750 NE/kg, D-3 vitamin 1325.500 mg/kg, E-vitamin 77.000 mg/kg, K-3 vitamin 2.200 mg/kg, B-1 vitamin 4.400 mg/kg, B-2 vitamin 6.600 mg/kg, B-5 vitamin 11.000 mg/kg, B-6 vitamin 5.500 mg/kg, B-12 vitamin 0.030 mg/kg, Biotin 0.280 mg/kg, Niacin (B3) 27.500 mg/kg, Folsav 1,060 mg/kg


2. Összetétel:

Csirke 45% (dehidratált 25%, csontozott 20%), zab, búza, csirkezsír (kevert tokoferolokkal tartósítva), kukorica, alma szárított lazacolaj (2%), hidrolizált csirkehús, sörélesztő, kollagén, rákfélék (210 mg / kg glükozamin forrás), kivonat (kondroitin forrás: 150 mg / kg), gyógynövények és gyümölcsök (szegfűszeg, citrus, rozmaring, kurkuma 120 mg / kg), mannán-oligoszacharidok (120 mg / kg), fruktoligoszacharidok (90 mg / kg), Mojave yucca (90 mg / kg), szárított kamilla (80 mg / kg), zöldbimbós kagyló (50 mg / kg glükozaminoglikánok forrása), áfonya szárítva (50 mg / kg).


Garantált beltartalom:

Fehérje (min.26%), Zsír (max.15%), Rostanyagok (min.2,2%), Nedvességtartalom (max.10%), Hamu (max.7,0%), Kálcium 1.5%, Foszfor 1.1%, Omega-3 0.2%, Omega-6 1.7%


3. Összetétel:

Bárányhús 35% (dehidratált 20%, csontozott 15%), rizs, csirkezsír (kevert tokoferolokkal tartósítva), rizslepény, alma szárított, lazacolaj (2%), hidrolizált csirke máj, sörélesztő, kollagén, rákfélék (120 mg / kg glükozamin forrás), porc (150 mg / kg kondroitin forrás), gyógynövények és gyümölcsök (szegfűszeg, citrus, rozmaring, kurkuma 120 mg / kg), mannán-oligoszacharidok (120 mg kg / kg), fruktoligoszacharidok (90 mg / kg), Mojave yucca (90 mg / kg), kamilla megsavanyított (80 mg / kg), zöldbimbós kagyló (50 mg / kg glükozaminoglikánok forrása) (50 mg / kg).


Garantált beltartalom:

Fehérje (min.26%), Zsír (max.13%), Rostanyagok (min.3,0%), Nedvességtartalom (max.10%), Hamu (max.7,0%), Kálcium 1.6%, Foszfor 1.1%, Omega-3 0.25%, Omega-6 1.5%



#labrador #Panzi FitActive
2021. jún. 18. 16:55
A kérdező szavazást indított:
Panzi FitActive Hypoallergenic Lamb, Apple & Rice
Brit Premium by Nature Adult Medium Breed
Brit Premium by Nature Adult Sensitive Bárány
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Miert nem adsz rendes kajat a kutyadnak? Hus-zoldseg-gyumolcs? Te konzervet eszel? Gondolom, hogy te sem ...
2021. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Ha azt akarod hogy sokaig éljen egészségben akkor ne ilyennel akard teletömni.Nem a műkaját kell erőltetni. A kutya is a rendes kajára van hitelesítve mint az ember.

A kutya húsevő alapvetően.

Én főleg csirkehússal etettem az enyémeimet. Mindegyik 12 évnél tovább élt. De ették a gyümölcsöket is szívesen.

2021. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók nem tudtok olvasni és kérdést értelmezni? Tudom hogy a kutya ragadozó. A BARF/PREY etetésbe nem szeretnék ezzel a kutyusommal belekezdeni, amíg van más lehetőségem, mert tudom hogy hogy kell helyesen BARFozni de most azt nem tudnám megoldani. Volt régebben egy ideiglenesen befogadott kutyusom vele BARFoztam mert mást nem evett meg.


A leendő válaszolókat kérném hogy a kérdésre válaszoljanak!

2021. jún. 18. 18:10
 4/10 Midorillee ***** válasza:
28%

szia ha a 3 felsoroltból lehet csak választani úgy az utolsót mondom.

Egyébként meg a Virbac tápot javasolnàm,abból is van sokfajta. Nem akarok kampányszöveget írni ha érdekel keress rá nekünk bevált .

2021. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem allergias a csirkere, akkor a 2. Opcio, mert szazalekosan azt tartalmazza a legtöbb húst, es ugye husevok. Elvannak gabonan is, csak rontja az eletminoseget, szervi betegsegek johetnek elo kesobb, hizasra hajlamosabba valnak. En BritCare-rel etetettem egy ideig, nem rossz tapok, aztan kicsit magasabb arfekvesben talaltam ra a Carnilove-ra (azt is a Brit gyartja ugy tudom), relative tapok kozott magas hustartalommal (65-70%) es vegre a finnyas kutya is joizuen eszi. Eleg kiados egy zsak, mert nem kell belole sokat adni egy nagyobb kutyanak sem, tok jol hasznosul.
2021. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

1-2 jo valasz de szolas szerint a jo valaszok le lettek pontozva :)

Nem kell barfozz kerdezo,egyszeruen csak adj hust neki

2021. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
6os, a nyersetetes eleg nagy odafigyelest igenyel, ki kell tapasztalni, egyeni igenyek kozt eleg nagy elteresek lehetnek. Ahhoz hogy ne alakuljon ki hianybetegseg, kell jopar etrendkiegészítő is, ha valaki jol akarja csinalni nem annyibol all, hogy odarakod ele a farhatat aztan kesz, le van tudva. Lehetne azzal ervelni, hogy dehat ez a termeszetes taplaleka... Igen, de nem a kivereztetett, kopasztott tescos csirkefarhat, ez ennel osszetettebb.
2021. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ebben az ár és minőség kategóriában már keresnék jobbakat.De ha csak ennyi van akkor Brit,mindenképpen.A panzi nagyon selejt.
2021. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem értettem azokat, akik méreg drága kutya tápot vesznek. Mi is az Auchanos 50 kilósat vesszük meg fillérekért, az tökéletesen megfelel szinte minden kutya fajtának.
2021. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem ezek közül választottam, hanem a Brit Care Adult Medium Bárány&Rizst.

De az nem jött be, 1 kilót evett meg a Brit Careből úgy hogy kevertem a régi tápjával, de zöld színű hasmenése van tőle és 2x hányt gyomorsavat.. amit 3 hónap alatt egyszer sem pedig váltottunk már tápot.. én nem erőltetem neki tovább a Brit Caret. Bár itt írtam hogy nem fogok BARFozni de most mégis az lesz.

2021. júl. 13. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!