Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó tápot keresek? Aldi,...

Olcsó tápot keresek? Aldi, lidl, Tesco? Saját márkás olcsó tápok közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Igazából van erre négy kóbor kutya. S nem szeretném, hogy télen elpusztuljanak vagy hasonló. Szeretem a kutyákat, van egy kaukázusi és egy közép ázsiaim. Őket nyers hússal etetem. De valószínűleg a kóbor kutyáknak ez nem lesz opció.

Ezért egy olcsó tápot keresek, amit kiszorhatok nekik télen.


2020. okt. 5. 19:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Ez nagyon szép gesztus tőled! Szerintem ebben az esetben bármelyik megfelelő azok közül amiket írtál.
2020. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a helyi menhely Lidl-ös Bellosan-nal etet, mindig azt kérik adományban is.

Nagyon örülök hogy van aki törődik a kis kóborkákkal is, mindenképpen jobb nekik a sajátmárkás olcsó táp mint a semmi.

A legjobb viszont az lenne hosszútávon ha mondjuk feltennéd őket Facebookra és lenne gazdájuk, mielőtt megfagynak vagy elüti őket egy autó.

2020. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Minden szupermarketes táp ugyan olyan minőségű, az Aldis Romeo Excellence (20% hústartalom) a legjobb közöttük. De ebben az esetben szerintem fontosabb a mennyiség mint a minőség, mert az a lényeg hogy ne haljanak éhen.
2020. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem hívsz valakit inkàbb hogy vigyék el menhelyre? Mint hogy ott kóborolnak, esetleg emberre is tàmadnak. A tàpot pedig add oda a menhelynek ahova kerülnek.
2020. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Pedig igaza van az utolsónak.

Imádom őket, de vagy fogadd be, vagy menjenek menhelyre.


Ott kapnak oltást, is, esetleg gazdi is lesz nekik.

Vagy tedd fel öket hirdetni

2020. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jofejseg ha próbálsz segiteni a csoringer kutyaknak ... DM es Rossmann is arul sajat markas olcso eledeleket.
2020. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amit tehetsz, hogy beviszed/beviteted őket menhelyre. A kóborló ebnek kisebb esélye van a túlélésre, mint bent egy menhelyen. A tápot pedig felajánlhatod a menhelynek, így nem csak a kóbor ebek járnak jól vele.
2020. okt. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem úgy működik általában hogy felhivod telefonon a menhelyet és már mennek is befogni. Általában telthaz van náluk. Addig pedig jó hogy eteti őket valaki.
2020. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!