Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan (végleges) altató...

Van olyan (végleges) altató injekció, amiből csak egyet kell beadni a kutyának és kíméletes?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, kettőt adnak be a kutyának, az elsőtől elalszik, a második leállítja a szívet. De most hallottam valakitől, hogy a legújabb injekció az olyan, hogy a két hatóanyag egyben van, egyet kap tehát csak a kutyus, és nagyon kíméletes. De neten nem találtam róla semmit. Ti tudtok ilyenről?

2021. jún. 20. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem altató, hanem méreg. Az altatás után felébred az állat. A megölés után többet nem.

Tegyünk különbséget.

2021. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben, olyanra gondoltam, ami után már nem ébred fel (pl szenvedő beteg kutyáknál).
2021. jún. 20. 18:34
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Bízd ezt az állatorvosra.
2021. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Ha azt akarod, hogy ne szenvedjen, le kell lövetni. Az a leggyorsabb, leghumánusabb.
2021. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Remélem nem te vagy a csokis mazsolás.
2021. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
“ Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.”
2021. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Bízd ezt az állatorvosra."


Állatorvostól hallottam ezt az új infót. De a mi állatorvosunk azt mondta, kettőt kell kapnia a kutyusoknak.


"Ha azt akarod, hogy ne szenvedjen, le kell lövetni."


Ez egyrészt nem legális, másrészt nincs most hál' istennek olyan beteg kutyám, akinek megváltás lenne a halál.

2021. jún. 20. 18:49
 8/15 A kérdező kommentje:

"Remélem nem te vagy a csokis mazsolás."


???


Valamiről lemaradtam.

2021. jún. 20. 18:49
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

A jól bevált módszernél nincs kíméletesebb. Az első ugyanaz mint amit műtétek előtt adnak, ha láttál már műtétre előkészített kutyát, akkor tisztában vagy vele hogy kb egy másodperc alatt merül mély álomba. Ami utána jön, azt már nem érzi, az maga a méreg.

Ha a kettőt kombinálják, az - még ha csak pár másodpercre is - szenvedést okoz a kutyának.

2021. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

"hál' istennek olyan beteg kutyám, akinek megváltás lenne a halál."

Akkor egeszséges kutyát akarsz megöletni?

2021. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!