Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan (végleges) altató...

Van olyan (végleges) altató injekció, amiből csak egyet kell beadni a kutyának és kíméletes?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, kettőt adnak be a kutyának, az elsőtől elalszik, a második leállítja a szívet. De most hallottam valakitől, hogy a legújabb injekció az olyan, hogy a két hatóanyag egyben van, egyet kap tehát csak a kutyus, és nagyon kíméletes. De neten nem találtam róla semmit. Ti tudtok ilyenről?

2021. jún. 20. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

18:57-es: köszönöm!


19:02-es: micsoda "logika", istenem! XD

2021. jún. 20. 19:07
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
11, tudod, mint a viccben, akinek nincs akváriuma az bui. 😂
2021. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:))
2021. jún. 20. 19:22
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem, nem fogsz tudni szerezni ilyet, mert az ilyet magánszemélynek nem adják ki. Szép is lenne, ha csakúgy webshopokból lehetne rendelgetni halálos injekciót.
2021. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, te szerintem egy másik filmet nézel! A melegtől vannak teljesen megbolondulva az emberek, vagy mi a túró folyik itt a gyakorin?!?! Omg...
2021. jún. 20. 21:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!