Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este leszokott hozzánk...

Tegnap este leszokott hozzánk egy kölyök keverék németjuhász kutya. Kulteruleten lakunk, nem tudtuk kié ezért beengedtuk nehogy egy vadállat lecsapjon rá. Nagyon okos kutya, megtanitottam ülni is és a bishonjaimmal is sokat játszott.?

Figyelt kérdés

Nyitott kapu mellett sem ment el. Ma jött érte a felettünk levő utcából egy idős bácsi és elvitte. Róla tudni kell, hogy a saját allatait lovoldozi, megköti őket étlen szomjan. Ez a kis kutyus is úgy jött le hogy eltepte a láncot. Megszakad érte a szívem, nagyon megkedveltem. Mit tehetnek ? Borzasztó gazdája van akinek nem való állat !!!!!

Nagyon sajnálom , mert egyébként egy borzasztóan okos kiskutyarol van szó.


2021. jún. 24. 11:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Azonnal szóljatok az állatvédőknek vagy pedig menjetek el a kutyusért!Senki nem érdemel meg egy ilyen életet
2021. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
95%
Esetleg még a rendőrségnek, hiszen ez állatbántalmazás
2021. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Itt nálunk nem igazán foglalkoznak vele a helyiek.. egy idióta 70 éves bácsi, tizeneve a férjemek tacskojat is elütötte kedvtelésből.

Férjemnek szólok este, hogy beszéljen vele hátha eladná szegény kutyust. Megtanitottam ülni és meg a nevére is hallgat amit tegnap adtam neki. Lehet, hogy csak én éltem bele magam tegnap annyira, hogy milyen jó is lenne ha a mienk lenne. :(

2021. jún. 24. 11:22
 4/13 anonim válasza:
93%
Igen, ez jó megoldás lenne ha megpróbálnátok valahogy megvenni tőle, egyébként ez a kutyus az övé?
2021. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, az övé.
2021. jún. 24. 11:28
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem rég hozhatta valahonnan, volt egy bőrért collija az meglepett tőle és van egy pulija aki szinten esténként előttünk sétálgat
2021. jún. 24. 11:29
 7/13 A kérdező kommentje:
A haza előtt nincs kerítés, a vadállatok miatt húst rak ki a portája elé, amit tele nyom fagyalloval.
2021. jún. 24. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Az állatvédők civilek, nem hatóság. Készíts fényképeket a tartási körülményekről és keresd fel a helyileg illetékes jegyzőt. Ő tud intézkedni, akár el is tilthatják az állattartástól.
2021. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Istenem, már mindent beleraktál ebbe a kamu kérdésbe...amivel csak a normális állattartókat akarod idegesíteni.
2021. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Állatvédő szervezettel vedd fel a kapcsolatot és mondd el nekik a sztorit meg mindent amit tudsz, Ők majd elmondják mit kell tenni ez ügyben meg biztosan a körmére is fognak nézni.
2021. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!