Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért mondják a kínai kopasz...

Mért mondják a kínai kopasz kutyára hogy hosszú szőrű? Akkor mitől kopasz? Hogy van?

Figyelt kérdés
Ki volt írva hogy ajándékba adnak egy kínai kopasz kutyát és volt róla csomó kép de az a kutya sehol nme volt kopasz olyan volt mint egy bishon xD Akkor ez most hogy van? Nincs is olyan mint a tengerimalacoknál hogy tök kopasz?
2010. aug. 26. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Mert a fején is (meg a farkán, azthiszem) van szőr, és barátnőm még azt is levágatta rövidre. úgyhogy szerintem így értette

mármint van ilyen

[link]

meg kicsit rövidebb

[link]

2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem és ahol nincsen a képen ott egyáltalán nem nő? És mi van azokkkal a kutyikkal akik mindenhol hosszú szőrűek de törzskönyvesek? Annak mi értelme?
2010. aug. 26. 21:23
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Ja első vagyok :D el se olvastam a leírást.

ilyenre gondolsz? (kb)

[link]


mert akkor lehetséges, hogy keverék. én csak kopasz kínai kopasz kutyát láttam eddig :D attol KOPASZ hogy.. nincs rajta szőr

2010. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert hiába kinai kopaszkutya, de azt továbtenyésztették vagy mi. és van olyan változtata ami amjdnem mintegy bichon. tehát szőrös, de tényleg scak annyiban kpülömbözik hogy dús szőre van mint egy bichonnak. De a csontozata meg testalkata olyan mint a kinai kopaszkutyáé (mert az is). És a szőrösöket elv Púder ( Kinai kopasz kutya púder)-nek hivják. De nemakarlak félrevezetni x)
2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Ismét első vagyok. :D kutya-tar.hu -n azt olvastam, hogy hosszú szőrűek is vannak.

[link]

2010. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egy szőrös változata, Powder puff.
2010. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

powderpuff változat:


[link]

2010. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ittvan midn2


[link]

2010. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pedig én az allergiám miatt gondoltam kínai kopaszra de ezek szerint azt se vehetek, mert hosszú szőrű :S Amúgy maga a kutya nem tetszik csak az allergiám miatt akartam volna mert imádom a kutyákat :)
2010. aug. 26. 21:27
 10/18 anonim ***** válasza:

De van kopasz kutya ami a fejen es a farkan levo szőrpamacsoktól eltekintve teljesen kopasz.


kép:


Kínai kopasz kutya:

[link]


Mexikói meztelen kutya:

[link]



Es van egy szoros valtozata a kinai kopasz kutyanak a Powder Puff (nem tudom, hogy jol irtam-e)


Kep:

[link]

2010. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!