Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol aludjon a kutya?

Hol aludjon a kutya?

Figyelt kérdés
Menhelyről fogadnék be egy kutyust. Hol aludjon éjjel? Ágyam mellett legyen a vacka vagy másik szobában?

2021. júl. 5. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ott, ahol később is szeretnéd hogy aludjon.
2021. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
A mi kutyánk össze-vissza alszik a lakás kül. pontjain. Néha zavaró amikor álmában vonyít, fut, szóval ezt mindenképpen vedd figyelembe. Egyébként én az első napokban az ágyam mellett altatnám. A miénket nagyon megvislte a környezetváltozás, meg a menhelyi traumák...
2021. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ahol jol erzi magat. Enyem napkozben altalaban ugy helyezkedik, hogy mindent szemmel tudjon tartani ... este viszont bemegy a furdoszobaba es ott szeret aludni a hideg kovon.

Vettem neki meregdraga puccos fekhelyet ... soha egyetlen percet sem volt hajlando rafekudni :)

2021. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
15%
Udvaron.
2021. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Udvaron a novenyek es a haszon allatok vannak ... tarsallatnak es hobbibol tartott allatnak a gazdi mellett a helye.
2021. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
En ugy szeretnem ha feljonne az agyba, de sajnos nem szereti a tul nagy kenyelmet es puhasagot ... ezert aztan neha en szoktam lemenni hozza a padlora, hogy egy kicsit odabujhassak hozza :)
2021. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Udvaron,neked is jobb es a kutyanak is(hacsak nem valami westie jellegu zsebkutyat fogadsz orokbe)
2021. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Az én mentettem az első naptól az ágyam mellett alszik, úgy terveztük, hogy ha megszokta a környezetét az előszobában lesz a helye, de nem volt szívem kirakni oda, pedig sokat sétálgat éjjel :D

De ha azt is szeretnéd hogy másik szobában aludjon, az első 1-2 hónapban legyen veled szerintem.

[A hosszabbítókat, kábeleket rejtsd majd el előle mindenképpen, ha mást szétrág az csak anyagi kár, de az én egy évesem (szóval nem volt kölyök) rögtön a második éjszaka szétrágott egy kábelt, amiről azt hittem hogy nem éri el. Szerencse hogy duplán elővigyázatos voltam, és nem folyt benne áram. ]

2021. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Agyad mellett kozvetlen. Vize a kozelben.
2021. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!