Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, a 9 hetes francia...

Mit tegyek, a 9 hetes francia bulldogom nagyon ugat ha nem eri el azt amit szeretne? (foleg fel menni az agyban). Mar felek a szomszedoktol.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szólj rá hangosan, hogy nem.

Én anno beszéltem a szomszédokkal, hogy 1-2 hétig ugatni fog, amíg megtanulja a rendet.

Tanítsd meg neki, hogy ugatással nem ér el semmit. Egyszerűen ne figyelj rá.

2010. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csapj mellé egyy nagyot újsággal,és szidd le jó hangosan.
2010. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neeem. Nem szabad rászólni. Nem mindegy, hogy miért ugat. Rászólni akkor kell, ha már elviselhetetlenül ugat VALAMIT. De ha neked ugat, azért, hogy ráfigyelj, akkor nem szabad rászólni. Csinálj úgy, mintha észre se vennéd (de akkor, ha tényleg neked ugat). Ezt csináld pár napig, le fog róla szokni, ha látlja, hogy hiába ugat, nem figyelsz rá.
2010. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ne figyelj rá, de nehogy megverd. Nekem is francia bulldogom van, nagyon akaratos kis dög:D. Imádom. Nálam kajáláskor csinálta ezt, fel akart mászni az asztalhoz meg kaját kért. Nem figyeltem rá olyankor, ettem ugyanúgy. Egy idő után megunta. Bár hozzáteszem a szívem szakadt meg néha...
2010. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!