Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne a legmegfel...

Milyen kutya lenne a legmegfelelőbb számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kutyát szeretnék, ami kb. közepes testű, szereti a gyerekeket, mivel én is még csak 15 vagyok.


Szeretném, ha nagyon jó társ lenne, szerető kutya aki imádja a gazdáját, okos és szófogadó. De ha idegenek jönnek, jelezne ugatással. Idegeneknek nem engedné meg hogy megsimogassák, nem fogadna el tőlük ételt. Csak ha én azt megengedném. Nem tudnák elrabolni, mivel meg tudná védeni magát.

Bírná az utazásokat a repülőn, mivel sokat kellene majd utaznunk.

És szobakutya lenne.

És ne legyen nagyon cuki, hanem mondjuk tartsanak tőle az emberek a kinézete miatt és ne tudja mindenki, hogy á ez a fajta nem harap.


Mi lenne a megfelelő kutya számomra szerintetek?


2011. júl. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem neked egy boxer kellene, viszont nekik nagy a mozgás igényük. Az, hogy ne fogadjon el ételt mástól azt neked kell megtanítani neki, viszont szereti a gyerekeket és benti tartásra szokták ajánlani, mivel rövidszőrű.
2011. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim válasza:
0%
Beagle, nekem olyan van és szerintem megfelelne az elvárásaidnak is:)
2011. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:

Schnauzer!

De.. mozgással mi a helyzet? Mennyira vagy aktív e téren?

2011. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Az ausztrál juhász a megfelelő. Közepes testmozgás ajánlott neki, ugat az idegenekre, bizalmatlan, ám hűséges, szeret tanulni, minden embertípusnak megfelelő, de erős kézzel KELL nevelni! :) nemcsak a trükktanulásra van esze, hanem a szófogadatlanságra is! olvass utánna és írj vissza ide!! vélemény? :) az enyém nem engedi magát simizni, alapból lekenyerezni sem lehet. dönts felelősségteljesen, tanítsd sokat. és lehetőleg legyen szukád, az kezesebb, nevelhetőbb, és kicsit bizalmatlanabb is idegenekkel. (ivartalanítva!) van két! kennel magyarországon, csak onnan vegyél. Tanmarks vagy silver dream
2011. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kicsit nagyobbakra gondoltam..meg ami aranyos. :D

Nagyon aktív vagyok-e téren minden nap többször tudnék vele sétálni!

2011. júl. 24. 19:45
 6/59 anonim ***** válasza:
vagy jack russel, igazi társ, :) nem tul agresszív, cukimuki, de jelez rendesen, ha kell harap. okos, tanulós (előző voltam)
2011. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
az aussie az nem aranyos? :) [link]
2011. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Amúgy a staffit ajánlanám még, de ez a szobakutya lenne eléggé ijesztő. Nem tudom, ez alatt azt érted, hogy a lakásban lenne, vagy azt, hogy egésznap az öledben lenne és simogatnád, az asztalnál ül, rózsaszín masnit kötnél a fejére, rózsaszín tütükét adnál rá, nevetgélnél ha rosszul viselkedne... :D
2011. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Ausztrál juhász! Köszi a választ!

Nagyon aranyos, csak attól félek, hogy egy ekkora kutya ellenem szegülne! pl. volt egy berni pásztorkutyánk és mikor felnőtt egyszer nekiugrott apukámnak mert ő akart lenni a falkavezér, a főnök. És félek hogy ez velem is megtörténhet, főleg hogy én még gyerek vagyok!

2011. júl. 24. 19:48
 10/59 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok elkényeztetni! Nagyon szeretném, rengeteget foglalkoznék vele de nem egy hobbykutya lenne, semmi rózsaszín! :D
2011. júl. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!