Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Patkanyt evett a kutya, lehet...

Patkanyt evett a kutya, lehet belole nagyobb problema?

Figyelt kérdés

2 kutyam van, az udvar felezve van mert a fiu (aki a patkanyt is ette) megtamadja a masikat. o most 4 honapos, a masik 3 eves. utobbi megfogott egy patkanyt, otthagyta az udvarba, es mikor mentem at hozza, a kicsi atszaladt a masik udvarba, megfogta a patkanyt es elszaladt vele. kb 5 percig uldoztem mire el tudtam tole venni nagynehezen. a patkany hatabol harapott is egy jokora darabot, talan a belebol is ehetett. utana bar kimostam a szajat, de aggodom.

lehet valami tunet amire oda kellene figyelnem? mert akkor persze hivom az allatorvost


2021. júl. 11. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Kutyaiskola se ártana.
2021. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ward1337 válasza:
86%
Nem, mivel ha a kutya fogta meg a patkányt akkor biztos nem a méreg ölte meg. A kutyáknak erős gyomruk van.
2021. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1# kutyaoviba kezdtunk jarni 3. hete, eztan jon a kutyasuli. addig sajnos nem vihetem kutyasuliba mig tamadja a tobbi kutyat, amire sajnos volt tobbszor pelda is.
2021. júl. 11. 17:04
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
A patkánynak pl ez elég nagy probléma, én érte aggódom.
2021. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz tőle bajuk (de csak ha saját maguk fogják!) a kutyák szoktak egeret, patkányt enni nem szokott tőle bajuk lenni (ez még rímelt is😂)
2021. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

"kutyaoviba kezdtunk jarni 3. hete, eztan jon a kutyasuli. addig sajnos nem vihetem kutyasuliba mig tamadja a tobbi kutyat, amire sajnos volt tobbszor pelda is."


Általában azért szoktak kutyaiskolába menni a gazdák a kutyájukkal hogy többek között megtanítsák a kutyájuknak, hogyan viselkedjenek a többi kutyával. A kutyaóvoda a kölyök kutyák iskola előkészítője mondhatni.

Azért elzárni egy 4 hónapos kölyköt, mert "támadja" a másik kutyát, nonszensz. A gazdának lehetősége van letiltani róla, a másik kutya pedig általában elég felismerhető jeleket ad a kölyöknek, hogy meddig mehet el.

2021. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet probléma ha a fejét is megette- plusz a patkányok betegségeket terjesztenek, ezzel is számolni kell. Megharapta a kutyádat? Van rajta seb?
2021. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
4 hónapos kutya támadja a többit...?
2021. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ha nem mérgezett. A patkányos betegségek a kutyára nem hatásosak, legfeljebb neked adhatja át, ezért helyesen megmostad.
2021. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A patkányméreg nem azonnal hat, szóval mérgezés jeleire is érdemes figyelni.
2021. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!