Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Petsafe kültéri ultrahangos...

Petsafe kültéri ultrahangos ugatásgátlóval mik a tapasztalatok? Megéri beruházni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem ilyet (kb 20 éve) nem ezt a márkát, hanem a Conrad-tól valamit, már nem emlékszem. De a lényeg, hogy nálam nem vált be. Aztán lehet hogy a szomszéd kutya volt süket vagy immunis rá, nem tduom, de nem különösebben foglalkozott vele.
2021. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 15 éve vettem, nem tudom már milyen márkát. A kutyáim ettől még nem fogták be. Lehet, hogy egy kutyával működött volna, de mivel a többi kutya ugatására is bekapcsolt és nem lehetett tökéletesen stabilan rögzíteni, így ha nagyobb szél volt, neki-nekiütődött picit a falnak és attól is besípolt, így meg nem volt meg az ugatás és a síp közti összefüggés. Biztos szenvedtek tőle, csak nem értették, hogy az ugatás kapcsolja be, így tenni se tudtak ellene. Az én hallásom mindenesetre sérült, miután volt annyi eszem, hogy beltérben cseréltem benne elemet és ahogy vettem ki vagy tettem be, besípolt a rázkódástól.

Kint pedig eltűnt a környékről az összes madár.

2021. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!