Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kárlek mondjatok westie...

Kárlek mondjatok westie tenyésztőket (? )

Figyelt kérdés
Település,név,ár
2010. aug. 27. 13:10
1 2
 11/16 riita. ***** válasza:

Amit belinkeltem tenyésztő nekem ezért szimpatikus:

-rendesen/tisztán leírja a szülők nevét!

-mindent elmond ami fontos lehet

-igényes honlap

-kölykök folyamatos fotozása/'követése"

-nem 'tenyészt' egyszerre 4 kutyát

-a szülők törzskönyvezett nevét tisztán és világosan feltünteti

sorolhatnám még.

Persze láttnom kéne mivel etet és,hogy,hogy tartja a kutyákat,de nekem szimpatikus.


Úgy gondolom,hogy aki Westie,Yorki,Havanesse,Biewer Yorkit 'tenyészt' az nem lehet túl jó,hisz annyi kutya fajtáját megtanulni és kitapasztalni és vigyázni rájuk plusz nem kevés pénz ennyi kutyát minőségi táppal etetni és törzskönyvezni.

MAX 2 kutya tenyésztését tudom elképzelni,de inkább olyantól vásárolnék aki CSAK 1 kutyát tenyészt az,hogy melette milyen kutyát tart az mellékes számomra,de egyszerre 1 kutya tenyésztése/tartása/ápolása/etetése/törzskönyvese/betegségek ismerése/fajta ismerése bőven elég és sok is egy embernek.

Ezért is becsülöm a tenyésztőket,mert mindenki csak arra gondol milyen jól megy nekik,közben van olyan akinek alig jön ki egy kis haszon!!


A helyedben kiállitásokra mennék és amennyi kennelt amennyit csak tudok megnézznék akár a megnézzés végén jegyzetelnék és utána otthon szépen leülnék és kiválasztanék pár kennelt amik esélyesek azokat mégegyszer megnézzném majd választanék.

Nem kevés pénz egy Westie nem kapkodnám el persze úgyis lehet,hogy elmész egy kennelben aztán elhozzol egyet és kész,de én mindig szeretek pontos lenni.

Szerintem te se kapkod el,nem szégyen elmenni több kennelben majd másodjára is vissza menni,és ne dőlj be minden szövegnek amit mondanak neked.

(később küldök a törzskönyvet,a tk-t neked kell intéznek stb..)


Ha meglesz a kutyus írj privit csak írd meg ide,ha 1 év múlva lesz se baj :D

2010. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

rendben:)

igen nekem is nagyon szimpatikus a honlap is amit küldtél.

Egy gond van vele.Debreceni vagyok,és Győr az ország másik fele:S

És Mivel még gyerek vagyok nem tudok egyedül érte menni.A szüleim pedig azt mondták inkább nézzünk Bp-től Debrecen felé kenelt.

a Surprise kenelről mit gondolsz?Az Bp-en van:)

Bár még van sok időm, mert majd tavasz végére tervezzük a kutyust, hogy a lehető legtöbbet tudjunk vele foglalkozni:)

2010. aug. 28. 11:19
 13/16 riita. ***** válasza:

A Surprise Westie Kennel szimpatikus nekem és megfogott ,hogy 4 x Aranykoszorús Westie Mestertenyész a tenyésztő.

Szerintem ha innen veszel kutyát teljes mértékben nyugodt lehetsz és segíteni fog a tenyésztő is ha elakadsz valahol a nevelésben.

Sajnos olyan ismerösőm nincs aki ebből a kennelből vett volna kutyát,de így a honlapot nézzve meg a kutyák eredményeit végig olvasva (kiállítások) szimpatikus tenyésztő.

Biztos nem hagynám ki a listámból a kennelét (SŐT!!!) minden képpen érdemes lenne hozzá is elmenned a szüleiddel.

Ugyan azt nem tudom,hogy csupán hobbi célre

a szeretnéd-e (gondolom tenyészteni nem fogod :),de ezzekkel a kutyákkal kiállitásokra is járhatnál csak akkor mond a tenyésztőnek,hogy kiálitásra is szeretnél majd vele menni.


Mennyi pénzt szánsz rá??80 ezer?Vagy több/kevesebb?

2010. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

hobby célra elég lenne nekünk:)

úgy tudom az 80e:)

igen annyit:)

Szeretnénk megbízható helyről kutyát venni, hogy nyugodtak lehessünk.Ugyanakkor annyit szánunk rá amennyit kell.érted?:D

2010. aug. 28. 14:52
 15/16 A kérdező kommentje:
persze 180e az kicsit sok:S
2010. aug. 28. 14:52
 16/16 A kérdező kommentje:
írtunk emailt ennek a kenelnek most várjuk a választ.Ha jól tudom hobby célra 80e:)
2010. aug. 28. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!