Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kis Westie-t de...

Szeretnék egy kis Westie-t de kint a kertben tartanám! De azt se szeretném ha télen megfázna! Mit csináljak hogy télen ne fázzon? Meg télen hogyan tehetném melegebbé a kutyaházat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 19:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
41%
Inkább várd meg a tavaszt vele, ha mindenáron kint akarod tartani a kutyát. Könnyebben hozzászokik a lehűléshez. De szerintem egy westie csúnya koszosan, sárosan, jobb neki odabent ;)
2011. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem választasz olyan fajtát, aminek nem alapvető szükséglete az hogy bent legyen? Mert a westinek az.
2011. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha kerti kutya kell, miért nem veszel olyan kutyát, amelyik kertbe való?


Amúgy ha megfelelő méretű a kutyaház, szigetelt is, és raksz a bejárat elé valami függönyt, akkor valószínűleg elég meleg lesz, de azért egy westie-nek egyáltalán nem az lesz az ideális meleg családi fészek, amire neki szüksége lenne.

2011. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy nem szívesen mondok le a Westie-ről!

Meg a szüleim nem engedik hogy bent legyen a lakásba!

Meg olvastam hogy sok embernek kint van a Westie-je és semmi bajuk!Csak trimmeltetik a szűrüket!

2011. okt. 20. 19:33
 5/45 A kérdező kommentje:

Meg ahol tartanám ott nem lenne olyan sáros!

De én szívesen foglalkoznék vele!

2011. okt. 20. 19:34
 6/45 anonim ***** válasza:
75%
Fogalmazzunk úgy, hogy életben maradnak kint, de a legkevésbé sem jó nekik. Egyébként piszok önző dolog, ha egy fajtát nem a igényeinek megfelelően tartasz, és most teljesen mindegy, hogy mondjuk nagytestű kutyát akarsz panelbe vinni, vagy mondjuk westiet kintinek.... Ha kinti kutyának ezt a fajtát veszel, akkor te sem leszel a nagy magyar átlagnál jobb.
2011. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig nem szívesen mondtam le a dobermannról, de kis panelban lakok így kénytelen voltam és lett egy édes spánielem, akit imádok, és el is férünk a panelban és az ő mozgásigényét ki is tudom elégíteni. Válassz olyan fajtát, amelyik szeret kint, pl nagyon aranyosak a skót juhászok :)
2011. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Hát kössz!

Akkor másoknak mért érzi kint jobban a kutya mint bent?És ez Westie!ÉS mért írja a profi kutya doki hogy ez a fajta kint jobban érzi magát mint bent?

2011. okt. 20. 19:42
 9/45 A kérdező kommentje:
Vasárnap voltunk kutyakiállításon Szentenrén és ott is volt kicsi Cocker spániel!Nagyon aranyos!Haza is hoztam volna szívesen, de aztán megláttam a Westiet!Nagyon nagy kutyát meg nem akarok!Vagy kicsi pl. Westie vagy picivel nagyobb pl. Cocker spániel!
2011. okt. 20. 19:45
 10/45 anonim ***** válasza:
79%

Már ne haragudj, de te iszonyat buta vagy...

Többen leírták már, hogy a westie nem kifejezetten kinti kutya. Mit nem értesz ezen??????????

PErsze, szeretnek kint lenni, az enyém is imád,de aztán bejövünk télen és itt vacog nekem, mert kicsi és nem bírja!!!!

Nem mondom,hogy nem bírná ki kint, vagy ilyesmi. De NEM JÓ NEKIK! De te meg "nem szívesen mondasz le róla"??????? Nem vagy egy cseppet önző??

Miért nem akarsz másfajtát,mert tetszik a pofija??? Nekem is tetszik a BMW legújabb modellje, mégsem lehet az enyém...


Jézusom.... Szegény állat.

2011. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!