Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg lusta a kutyám vagy...

Tényleg lusta a kutyám vagy csak senki nem ért hozzá?

Figyelt kérdés
10 hetes amerikai bulldogom van mindenki azt mondja hogy nagyon lusta a tenyésztő nem tudott mit mondani akitől van neki nincs ideje sétáltanini kertesházba költözött velük.10 hetes ami nálunk van napi 1 órát sétálok vele. neki akkor ez szenvedés lehet(kérdőjel)
2010. aug. 27. 13:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Akinek van és tapasztalatbol ir nem csak utánaolvasott az kérem irja oda.
2010. aug. 27. 13:27
 2/3 Carena ***** válasza:
Nekem Francia bulldogom van! Ha tehetné ő is mindig feküdne,meg enne! Olyan mint egy dömper,horkol meg olyanokat fingik! 4hónapos,de rakom pórázra,fut velem vagy épp a bicikli mellett. De ha látom,hogy elfárad beteszem a kosárba,vagy lassítunk. Én nagyon bírom!!!!
2010. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is francia bullym van, mondjuk ő már idősebb. A bulldogok imádják a kényelmet, a henyélést. Ettől függetlenül nyugodtan vidd sétálni, kell is a mozgás és természetesen nem lesz kínszenvedés neki. Az én kutyám is imád sétálni annak ellenére, hogy itthon folyton alszik. Mondjuk a futtatást én nem ajánlom, egy kölyökkutya izületeinek főleg nem tesz jót. Hagyd, hogy a saját tempójában menjen.
2010. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!