Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két éves bullmasztiff kan...

Két éves bullmasztiff kan kutyám lusta és kicsit félős is. Magyarán elvihetik tőle az egész házat. Mit kezdjek vele, h. bátorodjon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen fajták!Nem igazán taníthatók.
2011. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nono.. elvileg a bullmasztiffról az a hír járja, hogy iszonyat jó házőrzők, csak valahogy ez a mostani állományon nem ütközik ki. :S


Én eddig két bullmasztiffot ismertem, mind a kettő egy bárány volt, az a fajta, aki még pakolni is segít a rablónak. :S


A kutyasuliba sem tudtak mit kezdeni az egyikkel, mert hiába próbálták felkelteni benne az agressziót (is) arra sem reagált. Ha a gazdáját verted agyon, arra sem. Inkább lefeküdt aludni. :s

2011. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÖV képzés kicsit növelheti a magabiztosságát, de ha nem jól csinálják, akkor még bizonytalanabb is lehet, vagy totál bevadíthatja. Amúgy tényleg ilyenek. Akivel én felnőttem, őt egyszer láttam a tettek mezejére lépni, kíváncsiak voltunk a barátommal, hogyha bántana megvédene-e. Eljátszottunk egy veszekedést. Üvöltöztünk, csapkodtunk, majd a srác nekem ugrott. A kutya is neki. Nem bántotta, de felállt szembe, és valami olyan öblös gyomori morgás tört elő belőle, amilyet se előtte, se utána nem hallottam soha. NEm is hinném el, hogy az a mi bullmánk volt, ha nem látom a saját szememmel. Szóval nyugi, ha komolyan szükség van intézkedésre, akkor majd intézkedik. Addig inkább szép csendben mérlegel, és ez jól is van így.
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazi EU kompatibilis kutya ő már.Bűbáj, nem harap, nem nyüzsög.

Bizony, léteztek igazi bullmák régebben. Nem egyet-sem kettőt láttam iskolákon.

Ne a kutyától várd, hogy megvédje a házadat. Arra vannak remek riasztó rendszerek.

2011. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A második válaszolónak:-)))))
2011. jan. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!