Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam egy negytestu keverek...

A kutyam egy negytestu keverek, es reggel felkellett kolcsem az udvaron, nem volt meg ilyen, faradekony, nem olyan eber, lusat a mozgasa. Nem vettem eszre hogy menne a gyomra, vagy hanyna . Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... amikor az én kutyám volt ilyen akkor kullancs volt benne, lelassult a vérkeringése. Ha egyébként egy éber kutyáról van szó, én felhívnék mindenképp egy orvost. Most még fülledt idő sincs, hogy azért ne legyen kedve... szerintem orvos.
2010. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagy melegben elfárad a semmittevéstől. Nem kamu, ez tényleg így van.


Amúgy ugye te alföldi vagy? Szeged környéki? :)

2010. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én beagle-mben is kullancs volt mikor így viselkedett.

Nem engedte senkinek, hogy hozzáérjen valaki, csak nekem. Véreset pisilt, ugy megijjedtem, rögtön hívtam az állatorvost, és már a telefonba rögtön mondta, hogy kullancs.

Persze, lehet, hogy a melegben fáradt, mert itt nálunk is olyan fülledt az idő, nemtudom már mikor akar esni.

De mondjuk neked ismerned kell, ha nem volt még ilyen kis lusta, meg nem mozog ugy, akkor gyorsan hívd fel a dokit. Inkább időben szólj,nehogy valami nagyobb baj legyen belőle.

Ha meg nincs semmi baja, legalább megnyugtat a doki. :)


Evi

2010. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kullancsról úgy bizonyosodhatsz meg,hogy megnézed a pisijét.Ha kóla színű,akkor gáz van.Ha nem akarsz várni a csodára,akkor rá kell vizelni egy kőre,azt a kutya úgyis "felül fogja jelőlni",akkor megnézheted!
2010. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!