Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes múltam erős menstruác...

39 hetes múltam erős menstruációs görcseim vannak, nagyon vizesedek kb.2 napja. Fáradékony vagyok, reggel óta barnás vizes folyásom van. Lehetséges, hogy ma megszüljek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már bármikor várható.De jó neked, én is szertnék már ott tartani mint te.Sok sikert nektek, és csodás és könnyű, vagy gyors szülést kívánok neked!!!
2009. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy Pocissal kevesebb lesz napokon belül:(

Ha nem is ma, de hétfő körül már cucliztatással fogsz törődni, meg manókázni fogsz:)

Szép és könnyű szülést

2009. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jaj de jó, nagyon irigyellek:) én holnapra vagyok kiírva, de eddid semmi. könnyű szülést!
2009. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A puffadás, vizesedés egyértelmű jel, a görcsölés is . Hááát,szerény véleményem szerint Te már hamarosan babázni fogsz :DD

Erőt, kitartást! :)

2009. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, támogatom az előttem szólókat, szerintem is hétvégén már megszületik a kisbabád!

Könnyű szülést és sok boldogságot!

(még el is pityeredtem...fránya hormonok) :)

2009. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a menstruációs görcsöktől számítva 3,5 óra múlva megszületett a pici fiam!Sok sikert és könnyű szülést!

Azért majd alkalomadtán tájékozass minket!

2009. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!