Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin vélemények? Jó...

Royal Canin vélemények? Jó minőségű?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 11:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%
Akinek van penze ra az megveszi, akinek semmire sincs penze az okoskodik :)))
2021. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a kutya egészsége az első. A megfizethetőség más téma. Ettől a márkától a 3 hónapos kiskutyánk hasa ment, mint a vízfolyás. Minden blöki más. Van a kinek bevált, de nekünk pont nem. Kapsz a pénzedért jobbat is. A fajtatápokat sokan azért veszik, mert hogy jujj olyan kutyus van rajta mint az enyém... egy coocker spániel teljesen máshogy táplálkozik mint egy cavalier... ahha! Persze persze...
2021. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pont a fajta táp miatt kérdeztem, pont a cavalier miatt, de nem azért mert biztos mást eszik mint a cocker, és nem is azért, mert az én kutyusok van rajta, hanem azért, mert az úgy van össze állítva (gondoltam én) amire a fajtának pluszban szüksége lehet, pl láttam rajta hogy a szívét védi vagy mit csinál, ami ennél a fajtánál fontos, gondolom ha nekik van csinálva akkor úgy van össze állítva, hogy tudják hogy a fajta nagyon hízékony, így az adagolás és az összetétel kifejezetten rájuk van szabva, stb.

Egy erős középkategóriás vagy gyenge felső kategóriás tápban gondolkodom, ugyanis mást is enne, nem csak a tápot, természetesen megfelelő adagolással a hízékonyságra figyelve.

2021. júl. 15. 13:49
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
12 vagyok, igen én is láttam royal canint cavaliereknek :) úgy van összeállítva, igen, de mind ezek mellett jobb, ha inkább természetesebb módon táplálod a kutyádat. Akkor lesz az eb hajlamosabb a betegségekre, ha minden féle gabonát, és olyan eltelítő táplálékokat eszik, amire semmi szüksége. Lazacolaj kiadósabb, segít megóvni a szívet, a szőrzetet, gyulladás csökkentő, és még napestig sorolhatnám a jótékony hatásait. Nézz utána, próbáld ki, megéri. Tartsd be a dobozra írt adagolást, és hidd el, nagyon jó! Kajába keverve, tápra csepegtetve kaphatja. Kúra szerűen kell i hétig, utána 8 hét szünet. Kaphat még zöldkagyló port, izületeinek megóvására, stb. Kicsit nagyon elkenyarodtam a táptól😅 remélem tudtam segíteni.
2021. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
8 hétig* i betűt írtam a helyére
2021. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a nagy szív védelem benne?

Tartalmaz taurint.Ez a többi ténylegesen prémium tápban teljesen alapvető dolog.


A cavalierek jellemzően szívbetegek.Vissza fordulnak a szívében a billentyűk és visszafelé áramlik a vér.Hosszútávon halálos.

Taurinnal (szív és érrendszer támogató,külön is kapható) állatorvos utasítása szerint adagolva és szűrt szülőktől való kutyával megelőzhető.ezen felül a súlyára nagyon kell figyelned.

2021. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik legrosszabb minőségű tápnak tartom. Nagyon sok óriás testű kutyát tett már tönkre. Ismerek olyan állateledel nagykereskedést, aminek a tulaja (egyben állatorvos is) konkrétan nem hajlandó ezt a tápot árulni, annyira rossznak tartja ő is.
2021. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

16-os pontosan milyen kórképet értesz az alatt hogy visszafordulnak a billentyűk? (Wtf?)


Milyen néven tudok erre rákeresni?

2021. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szívbillentyű zavar,szívbillentyű betegség,szívbillentyű hiba.

Mindegyik ugyan azt a betegséget takarja.Sajnos embernél is jelen van ez a tünet,jó oda figyelni emberre-állatra egyaránt.Cavalierekre pedig évente érdemes vizsgálatot kérni :)

2021. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

És szó szerint értheted azt a kórképet,hogy vissza fordulnak a billentyűk.Van egy billentyű a szívben ami beengedi a kamrába a vért és egy másik amelyik kiengedi.Többnyire a beengedéssel,a bal szívkamra billentyűjével van a baj.


Sajnos ezzel személyes tapasztalatom van.:(

Műtik az ilyen kutyákat,olyan 50-50 százalék,hogy túlélik.Valamelyiknél későn veszik észre és akkor már gyenge a szív egy altatáshoz.

2021. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!