Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet adni a kutyának enni ha...

Lehet adni a kutyának enni ha hányt, hasmenése volt?

Figyelt kérdés

Tegnap hányt és hasmenése volt, de mostanra úgy tűnik rendbe jött. Virgonckodik, rohangál, semmi baja. Remélem csak átfutott rajta valami.

Viszont adhatok neki enni vagy koplaltassam egy napot? Főzzek neki rizst?

Ki mit csinál ilyen esetben?


2021. júl. 18. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Adjál neki keveset és diétásat. Rizs jó ötlet. És figyeld.

Ha már nem f*sik és hány, akkor apránként ehet rendesen is.

2021. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez csak tegnap volt, mára megszűnt, akkor lehet gyomorrontás. Nekünk ilyenkor a doki szétfőzött rizst szokott ajánlani.
2021. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Mindenki elhordja az olcsó tápokat, miszerint az tele van gabonával, az milyen xar, a kutya húsevõ stb. erre meg rizst adnátok az eleve gyenge gyomrú állatnak.Érdekes.

Kérdezõ!Adjál neki kevés csirkemellet vagy valami szárazabb húst.Ezekre meg ne hallgass mert láthatóan azt se tudják mit beszélnek.

Szép napot neked és jobbulást a kutyusnak!

2021. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csirkeallergiája van. Húst amúgy nem nagyon szoktunk neki adni, nincs hozzá szokva az emésztőrendszere.
2021. júl. 18. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Pulyka allergiája is van?Azt ne mond hogy az alapvetõen ragadozó állat szervezete nem bírja a húst.
2021. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam. De lehet én sem ennék húst gyomorrontás után.
2021. júl. 18. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
És te is bundás négylábú ragadozó vagy?Vagy ha megkívánod a gyorskaját a kutyának is adsz mondván hogy neked is jólesik?
2021. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem gyomorrontás után könnyen emészthető kaját kell fogyasztani, nem húst. A szétfőzött rizs lesz a nyerő.
2021. júl. 18. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs gond a hússal, állatorvos mondta hogy főtt csirkemell rizzsel, pontosabban 1 nap koplalás és utána - hasmenés esetén, abban az esetben ha csak egyszeri gyomorrontás jellegű probléma-


Persze ha csirkeallergiás, nyilván ne csak megerősítettem az előttem írót.

2021. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!