Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül csípős paprikát...

Véletlenül csípős paprikát adtam a kutyámnak, ugye elmúlik majd az érzés ugyanúgy, mint az embereknél?

Figyelt kérdés
imádja a paprikát,de én nem tudtam,hogy ami itthon van csípős..köhögött is tőle. ha ivott ugye elmúlik majd a csípő érzés?
2010. aug. 27. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El, de adj neki valami szárazat.
2010. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom.Mi egyszer vettünk egy kiskutyát.És akitől vettük azt mondta,h. féregtelenítve van.Hát igen!Rájöttünk,h. a féregtelenítés az volt,h. erős paprikát etetett vele.Másnap reggelre egybe jött ki belőle a paprika és a dobozát körberágta.Gondolom nem volt kellemes neki,amikor kijött belőle...De hála az égnek semmi baja nem lett.
2010. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ez csak egy kicsi volt, kb akkora,mint kisujjam fele..
2010. aug. 27. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor nem hinném,h. lesz valami baj!Ez,amit az én kutyámnak adtak ez 1 egész paprika volt.Amikor megláttam reggel azt hittem elájulok!
2010. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki háztarási kekszet, az kicsit megköti meg vizet vizet vizet
2010. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Kefirt vagy joghurtot adj neki, a víz nem csillapítja a csípést.
2010. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A tej is enyhíti a csípő érzést.
2010. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Majd elmúlik,én anno a kutyám kajájába viccből kevertem egy kis Erős Pityut mert kiváncsi voltam a reakciójára...:D Az első falat után elkeztde veszettül ugatni a kaját,nagyon mérges vollt rá,hogy megcsipte:D
2010. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20:19, remélem jól szórakoztál a szerencsétlen kutyán. Nem lennék nálatok "házi kedvenc".
2010. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!