Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vásárláshoz tanácsok?

Kutya vásárláshoz tanácsok?

Figyelt kérdés

Szeretnék kiskutyát vásárolni. Részben bent tartanám, ezért egyelőre a Pomerániai mellett döntöttem. Azt szeretném tudni, hogy milyen árakban van a kutya "felnevelése" a vásárlási összeg mellett. Leírom, mely dolgok érdekelnének.

Első másfél évben mennyibe kerül az összes oltás hozzávetőleg.

Mennyibe kerül egy megfelelő, például érzékeny kutyáknak való sampon, esetleg fésű.

Valamint hogy ezeken kívül mi egyéb van, amire kell költeni? (A megfelelő tápot már tudom, valamint az esetleges orvosi ellátásokat)

Köszönöm szépen!


2021. júl. 21. 01:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A menhelyről már lemondtam. Végig néztem kb 10 menhelyet. Ha van mondjuk 50 kistestű kutya, abból 30 öreg. Soha életemben nem volt kölyökkutyám, csak mentett idős, ezért erről nem mondok le. Maradt 20, amiből tetszik 10, és 10ből mennyi van foglalva? 10. Szerintem egy éve futom a köröket a menhelyek körül, de bele fáradtam, ezért akarok "mélyen a zsebembe nyúlni" és venni egy kistestű kutyát. Egyébként nem ragaszkodnék a pomerániaihoz, alapvetően az izmos kutyák tetszenek, mint a pittik, de sajnos egy ekkora kutyára nincs lehetőségem.
2021. júl. 22. 02:12
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
A Spitz mentés oldalára is ránéztél?
2021. júl. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyik kistestű kutya sem lépcsőzhety nem csak a tacskó.
2021. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, tisztában vagyok vele, de egy másféle kevésbé sérülne, ha megpróbálná.

Utolsó előtti, néztem, de jelenleg csak idősebb kutya és közép spitz van, az pedig már túl nagy :(

2021. júl. 22. 23:51
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Értem, hát, akkor marad a tenyésztő. 🙂
2021. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!