Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sándorfalván mennyibe kerül...

Sándorfalván mennyibe kerül az ívartalanitás?

Figyelt kérdés
Az angol cocker spánielemnek szuka kutyus 2 éves lesz szeptember 24 én nem törzskönyves nagyon fontos lenne.
2010. aug. 28. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem tudom:/

Nem ott lakok:)

Menj be az állatorvoshoz, és kérdezd meg!:)

2010. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy törzskönyves vagy sem. Én sem tudom, nem ott lakom, menj be a rendelőbe és kérdezd meg. De olyan 20-25 ezer forinttal számolhatsz szerintem.
2010. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz de még nem biztos hogy ki lesz ívartalanítva mert 13 éves vagyok és még össze kell a pénz gyűjtenem mert anyukám azt mondta hogy nem fizet bele mert szerinte felesleges
2010. aug. 28. 13:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem felesleges.Vidéken olcsóbb olyan 15 körül van sztem.
2010. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem se felesleges és megkérdeztem 35 e mondodt úgy hogy még várok vele mert nincs meg rá pénzem egyébként idáig 2-szer tüzelt és egyszer bent találtam egy kant kutyust nála és szerencsére nem lett kiskutyája és már másodjára tüzelt de akkor se lett kiskutya úgy hogy idáig szerencsém volt egyébként még lenne egy kérdésem mennyibe kerül a cipeztetés mert akkor már az is akarok bele és hogy azt ellehet egyszerre végezni bocs a hosszú válazért.
2010. aug. 28. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Ált olyan 7 ezer.

Egyébként spánile szukára kicsit sok a 35 ezer.

Nekünk havanese volt 26 chippel együtt,ráadásul egy elég drága helyen.


Ha tudsz hívj fel más dokikat is,illetve figyeld az ivartalanítási akciókat.

Vagy ha a szüleid elvinnék a dokihoz,akkor pesten van egy aki asszem12ért műt szukát.


A szukát a tüzeléskor meg addig az 1 hétig amíg a tüzelésén belül vemhes lehet addig zárd le,mert lehet következő nem lesz ekkora szerencséd.

2010. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35 nagyon sok! Hívj fel inkább pár szegedi állatorvost, ha elmeséled mi a helyzet, és hogy gyerek vagy, nincs sok pénzed, akkor biztosan találsz olyat, aki olcsóbban megcsinálja!
2010. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát már próbálkoztam azzal hogy bezárom a pincébe de egész nap sírt és megsajnáltam és így kiengedtem
2010. aug. 29. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne sajnáld a pénzt az ivartalanításra.

A szukáknál nagyobb műtét mint kanoknál és ha kontár módon végzik, akkor nagyobb a seb, nehezen gyógyul és felléphetnek szövődmények.

Ha bízol az orvosban, ha mások is ajánlják, akkor szerintem végeztesd el, ma sokba is kerül.

Az elrontott műtétnél nagyságrendekkel nagyobb a költség, nem beszélve a kutyus szenvedéséről.

2010. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keress Szegeden vm jobb állatorvost.(oda csak nem olyna macerás bevinned...)35 sztem sok..nekünk mindennel együtt 25 volt...:)
2010. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!