Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért büdös a kutyám szája?

Miért büdös a kutyám szája?

Figyelt kérdés
Iszonyat büdös, pedig már kétszer volt fogkő eltávolításon és nem tudom mit tehetnék. :/

2021. júl. 26. 15:23
1 2 3
 1/23 Catelar ***** válasza:
79%
Probaltal etrendet valtani?
2021. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Mert a kutyák büdösek.
2021. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Mert vagy van egy rossz foga, vagy fogkoves, vagy nem zar rendesen a gyomorszaja es onnan jon vissza a szag.
2021. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

2-es!


A kutyak semmivel nem budosebbek mint az emberek, maximum nem furdenek annyit ... de ha egy kutya ugyan ugy mint az ember napjaban tobbszor pancsikolna, akkor finomabb illata lenne mint egy embernek :)))


En kimondottan szeretem a kutyam fulenek a 'budos' illatat!

2021. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
4+ (nekem Benei süti illata van) :))))
2021. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Egy egeszseges kutyanak nem budos a szaja, itt van valami problema, pl. Inygyulladas, visszatert a fogkő, vagy ahogy a 3as is emlitette, az is elofordulhat, hogy a gyomorszaj nem zar rendesen. Esetleg a kaja, sokan panaszkodnak hogy a tapos kutya szajszaga budos, majd amikor attertek nyers etetesre (barf) helyrejott ez a problema. Ezenfelul lehet nekik friss petrezselymet, bazsalikomot, mentat tenni a kajara, hogy udebb leheletuk legyen. Testszagukat is nagyban befolyasolja, hogy mit esznek.
2021. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan nincsen valamilyen fogsérülése? Az én kutyámnak akkor volt büdös, ha a fogaival volt valami probléma
2021. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Kislany szalad a kutyam fele ... jajj ebbol mi lesz ... odaer, atkarolja a nyakat es megpuszilja ... (huhh ezt megusztuk! - gondoltam) ... erre a kislany: "jajj de finom vanillia illata van" :)


Pedig a kutyam eleteben 2x furdott :))))

2021. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen privatot kaptam :)))


"Szopjad ki a tyúkbelet utána rájössz milyen mocskos bűz árad a kutyából!! A fotel fasságaidat meg tartsd meg magadnak köszi itt nincs szükség az ilyen megmondó szakétrőker!! Puszillak aranyom!!"

2021. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

9+


S. Nikolas Nick nevu felhasznalotol

2021. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!