Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért büdös a kutyám szája?

Miért büdös a kutyám szája?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja örökbe fogadtunk egy kiskutyát, másfél éves, hosszú szőrű csivava és spitz keveréke.

Amikor hozzánk került nem volt büdös a szája. Olvastam hogy a pedigree nem jó táp és attól is lehet büdös a szája, de előző gazdája is azzal etette tehát nem értem mitől van ez.

Nincs fogköve!


2015. aug. 23. 09:14
 1/3 sippara ***** válasza:
Rossz etetés, vagy belső szervi probléma, de ha az egyik biztosan fennáll, akkor érdemes lenne annak a megváltoztatásával kezdeni.
2015. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség, belső szervi probléma is okozhatja! Vizsgáltasd ki! És válts tápot! Lehet az okozza a bajt, de csak most jött ki neki!
2015. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pedigré az egyik legszemetebb táp. Ugyanúgy mint a chapy, darling, és társaik. Szerintem a legeséylesebb az hogy a kajától büdös. Viszont az én véleményem szerint az összes tápos kutyának büdps a szája. Legalábbis én csak ilyenekkel találkozom. Ha tévedek, akkor az csak jó.. :)
2015. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!