Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanított kan kutyákna...

Az ivartalanított kan kutyáknak is...?

Figyelt kérdés

Ez egy fura kérdés lesz... Van egy kan kutyánk, és ha simogatom, akkor hogy is fogalmazzak... Nem csak az arcán látni, hogy élvezi. Túlzottan is. 😅 Ilyenkor furán érzem magam, olyan kellemetlen...

Nincs ivartalanítva. Az lenne a kérdésem, hogy az ivartalanított kutyáknál is ez a helyzet? Ez miért van? Minden kutyánál ez van?


2021. júl. 27. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ivartalan csak azt jelenti, hogy nincsenek golyói, a pénisz és a csökkent ösztön ott marad..
2021. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szerint neki nem olyan kellemetlen...
2021. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Kutyáknál sok izgalmi helyzetben 'kilóg a rúzs'. Egy szimpla tanításnál, etetésnél, labdázásnál, másik kutyával találkozásnál is előfordulhat. De akár nyugodt helyzetben is lehetséges. De ez nem egyenlő az erekcióval.
2021. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

“Kilóg a rúzs” 🤣🤣🤣


Vagy a hot-dog, ha már kutya.


Viccet félretéve, ez változó, a futtatóban volt egy nagyon kanos kutya, mindenkit meg akart hágni. Ivartalanították, a kedv alábbhagyott kicsit, utána már csak a kutyákat akarta meghágni, és már inkább csak a szukákat.

2021. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor nem felizgulnak, csak siman izgatottak, pl amikor a gazdi hazaer, simogatas, jutalom, de az enyemnek akkor isnkilog neh, ha leul es nem tortenik semmi.
2021. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez "vele jár" a kankutyával. Okkal, ok nélkül a péniszük kilóg a tasakból. De ez még csak nem is valódi erekció, az azért máshogy néz ki.

Nekem sokáig csak szuka kutyám volt (2 egymás után), aztán lett egy befogadott kan kutyám, és először nekem is elég kínos volt, hogy mindenféle szituációban "kilógatta", az értelmes emberek meg röhögtek rajta. Aztán megszoktam.

Én megértem, hogy kínosan érzed magad, de próbálj meg elvonatkoztatni. A kutyánál ennek nincs feltétlenül szexuális felhangja, és ivartalanítás után is előfordul ilyen.

Olyan, mint mikor egy herélt ló egyszer csak kilógatja a péniszét, ami hát fél méter hosszú, és még inkább odavonzza a tekinteteket...

2021. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Catelar ***** válasza:
0%

“ Nem csak az arcán látni, hogy élvezi. Túlzottan is. 😅 Ilyenkor furán érzem magam, olyan kellemetlen...”

Kiverted neki???

2021. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!