Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 éves kutyát be lehet még...

8 éves kutyát be lehet még fedeztetni?

Figyelt kérdés
Most lesz 8 éves novemberben és szeretném fedeztetni.
2010. aug. 28. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6 éves koráig lehet. Ne tedd, bele is pusztulhat. Egyébként is minek?
2010. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert törzskönyves kutya és szeretnék kiállításra járni a kölykeivel mert vele már lecsúsztam róla.
2010. aug. 28. 13:37
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, már nem lehet. Nagyon nagy kockázat lenne ilyen idősen befedeztetni a kutyust.
2010. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy 9 éves korig lehet.
2010. aug. 28. 14:18
 5/18 anonim ***** válasza:

De attól, hogy a tiéd törzskönyves, a kölykei nem lesznek azok.

6 éves korig lehet. Kérdezd meg a tenyésztőt akitől vetted, vagy bármelyiket. 6 éves kor után, már veszélyes.

2010. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ELlső alom 8évesen nagyon veszélyes.

meg mi lenne a kölykökkel? mindet megtartanád?

8hetes korukig rengeteg pénzbe kerülnek!

és úgy tudom, ha nincs kennelneved nem is tudod TKeztetni őket.

2010. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal jársz a legjobban, ha veszel egy nagyon jó tenyésztőtől kiállítási kiskutyát. Vele is tudsz kiskutyázni, nem veszélyezteted a szukát és biztosan egy szép, kiállítási minőségű kutyád lesz, mert a szukádnak teljesen zsákbamacska, hogy milyen kölykei születnének.
2010. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A kutyáddal ne jártál kiállítástra,ergó nincsnek kiállítási eredményei,tenyésszemléje,szűrűsei..

Akkor meg honnan tudod,h egyáltalán érdemes-e lehozni tőle almot?

Mi alapján választasz kant?

Kennelneved van?

2010. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A tenyésztője akitől elhoztam azt mondta, hogy befedeztethetem nála a kutyust és ő elintézi a törzskönyvezést. Amúgy igen van törzskönyve és tenyésszemléje is mivel tenyészkutya volt csak megvettem a tenyésztőjétől. És igen megtartanám a kölyköket.
2010. aug. 28. 20:29
 10/18 anonim ***** válasza:
Hány alma volt idáig? Gondolom nem véletlen, hogy odaadták neked. A jó tenyésszukát megtartják, és megbecsülésben, szeretetben éli le a még megmaradt éveit. Én a helyedben már hagynám őt, nem éri meg a felesleges kockázat.
2010. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!