Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! ilyenkor mi a teendő?

Segítség! ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vittem a kutyámat a második oltásra és ahogy bele szúrta az állatorvos a tűt rá ment a kezemre ahogy fogtam a kutyust.

Akor most került a kutyába vagy mind ki ment?

Mondtam neki de nem nagyon foglalkozott a dologgal.

Kétségbe vagyok esve! Nem merem másik állatorvoshoz vinni mert mivan ha mégis került a kutyusba? De attól is félek hogy nem ment a bőrre alá semmi. Valakinek van valami tanácsa? Mit tegyek?


2021. júl. 28. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Úgy érzem az lesz a legcélravezetőbb, ha megbeszélsz egy újbóli oltást az állatorvosoddal. El fogja mondani, hogy mennyit kell várni.
2021. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
De mégis hogy spriccolt ki, ha belenyomta? Neki nem tűnt fel? Vagy csak letojta?
2021. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Miközben beleszúrta/ nyomta befelé? Mert akkor lehet, hogy még nem volt benne elég méllyen ezért kispriccelt kicsit
2021. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Gondolom pravot kapott.

Azt hiszem nem lesz baja ha kap még egyet de ezt az orvos megmondja. Én el vinném egy másikhoz. Mond el neki mi volt és majd eldönti hogy kell e másik vagy kaphat e másikat.

2021. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ki tud spriccelni amúgy, ha átszúrja kifelé is a bőrét, egyszer láttam már ilyet.


Egy oltás 1 ml amúgy, kb mennyi ment rá a kezedre? Az egész? Azt amúgy a doki is látta volna.

2021. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk is volt, hogy olyan bénán oltott a doki, hogy a kutyám rögtön leugrott ahogy beleszúrta a tűt, a másodperc töredéke alatt biztosan nem tudott semmit a kutyába nyomni, mégis úgy csinált, mintha beadta volna már pakolt is el és kérte a lóvét. Ez volt az első állatorvosa, nem ez volt az utolsó húzása, de azóta már ide nem teheti be a lábát. A második állatorvosunk valamivel normálisabb volt, csak kicsit életképtelen, még fiatal. Most választottam egy harmadikat, akiről régóta nagyon jókat lehet olvasni. Igaz Ő már távolabb van, de bízom abban, hogy végre egy kompetens szakemberre találtam. Komolyan mondom katasztrófa, hogy vannak állatorvosok, akik egy oltást sem képesek beadni. Nem szabad az ilyennél maradni, mert ettől csak összetettebb feladatok jöhetnek, ami további bosszúságot fog szülni, illetve a kutyusaink egészségében további károkat és ezt nem szabad az ilyen kóklerekkel kockáztatni.
2021. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*elugrott
2021. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Pff igen sajnos vannak ilyenek!

Én is orvost váltottam, ha már fizetek érte akor csinálják meg rendesen!

2021. aug. 2. 10:40
 19/19 anonim ***** válasza:
16 vagyok most a harmadik állatorvos sem vált be, pedig tényleg nagy reményekkel voltam. Különben az első percben le lehet szűrni hogy zajlik tovább a vizsgálat/milyen az orvos az eddigi tapasztalataim alapján. Bárcsak elég tökös lennék ahhoz, hogy ha kell az első percben megköszönjem és kiforduljak. De amikor az ember és kedvence utazik is és rászánja az időt stb.akkor nem meri megtenni, meg valahogy egy orvossal sem akarsz tiszteletlen lenni vagy nem tudom...:(
2021. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!