Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy francia bulldog...

Szeretnék egy francia bulldog kiskutyát. Mondanátok erről a kutyafajtáról pár infót amit biztosan tudnom kell róluk?

Figyelt kérdés
Egy jó magyar oldallal is beérnék ha csak annyit lénkeltek :D . Köszöntem (:
2010. aug. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
alcsiligeti Francia Bulldog írd be a googleba ! Nagyon arik ! Ami biztos az az h szuszogósan horkolnak nagyon arik
2010. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem inkább röfögnek
2010. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem több francia bullym is volt, van. Nagyon imádnivaló kutyák. Horkolnak, röfögnek (bár nem mindegyik), sokat pukiznak:D. Amúgy nagyon játékosak meg imádnak sétálni. Sokan azt hiszik, hogy alig bírnak mozogni, azért ez nem teljesen így van...Ennek ellenére otthon nyugisak viszonylag, szeretnek pihenni, aludni. Nem pörögnek 24órában. Előszeretettel másznak fel ágyra. Ja és igazi haspókok, folyton ennének. Hajlamosak bőrproblémákra, meg szemgyulladásra, szívrendszeri betegségekre, de ha jó helyről hozod el őket és megfelelően gondoskodsz róluk erre elég kicsi esély van. Most ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed, nyugodtan kérdezz. :)
2010. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!