Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyust mikor kell...

Yorki kutyust mikor kell (érdemes) először kozmetikushoz vinni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megnő a szőre és vágni kell meg a körme meg ha ki kell tépni a füléből a szört nekem is yorkim van:)
2010. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nekem még csak 3 hónapos:)

a füléből mindenféleképp tépni kell?én ki szoktam vágni az úgy nem jó?

2010. aug. 28. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Yorkim van és én kb fél éves korában vittem kozmetikushoz először, mert nekem nem tetszik ha hosszú a szőre, meg már esedékes volt levágni a körmét és kinyírni a szőrt a füléből.
2010. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen csak az után, hogy az összes oltását megkapta,nehogy össze szedjen valamit, egy kis igazítással szokta kezdeni a kozmetikus, hogy szokja a kutyus a porcedúrát, ha szőrbe akarod tartani akkor semmiképp ne engedd, hogy sokat vágjon belőle, éppen csak igazítás, mert ez még a babaszőre, ha ezt lenyírják általában göndör lesz a kutyus bundija! Fürdetni te is meg tudod otthon meg az apró dolgokat is el tudod intézni, de ha szoktatás miatt viszed akkor az oltások után nyugodtan! :)
2010. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönööm:)
2010. aug. 28. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Tépni kellene a füléből a szőrt, nem vágni. Általában a kozmetikusok 4 hónapos kor után, parazita mentesen, oltásokkal fogadják a kutyusokat. De vigyázni kell, hogy a szőréből csak igazíts, mert mondanak olyat, hogy ha a kölyök szőrt levágatod, akkor már nem lesz egyenes szőre, csak a végleges szőrét szabad vágatni. Egyébként jön a hideg, nem érdemes sokat vágatni belőle.
2010. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!