Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok...

Milyen kutyát ajánlotok nekem? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés

Tíz emeletes panelban lakom, tehát mindenképp kicsi kutyát szeretnék, Yorkie, Westie, ezekben már gondolkodtam, de eléggé drágák... 100 - 200 ami megbízható.


Én egy olcsó, okos, jól nevelhető, értelmes, tanulékony kutyát szeretnék, úgy 50.000 HUF alatt, ha van.


2010. aug. 28. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem találsz manhelyen is cuki pici kutyákat
2010. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: TACSKÓ! :-)) Nekem is az volt 18 évig...

Vagy valami kis játszótéri keveréket!

2010. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
tacskót
2010. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az ár, amit mondtál, egy szaporító ideggyenge kutyájáért elég. Menny be egy menhelyre, mondd, hogy apró kutyust szeretnél, tizedik emeletre. Kapásból mondanak huszat. Nagyon aranyos, szeretetteljes kutyusok vannak ott, megéri onnan elhozni egyet. Nekünk is onnan van, egyéves foxi keverék. Sok szerencsét!
2010. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

netboard.hu kutyás részlegén néz szét a gazdit keresekben, tuti találsz magadnak kutyust és nem menhelyről van csak hanem ideiglenes befogadóktól is. Mi is ideiglenes befogadók vagyunk csak innen tudom. Nagyon jó fej, okos kutyukat szoktunk gazdihoz adni, és csak a chip árat kell fizetni ami kb 3-4 ezer Ft, attól függ kitől hozol kutyást.

De ha fajtisztához, törzskönyvhöz kötődsz akkor vegyél :) Csak tipp :) Amúgy a menhelyen is vannak fajtiszta kutyák, húgomnak onnan van Yorkie-ja, nincs törzskönyve, de nem is érdekes :)

2010. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tacskót semmiképpen se mert annak gerincproblémája van.egy pekingi palota kutya vagy csivava de leht még a majompincsi is tökéletes.
2010. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék válogatós lenni, mert nem vagyok az, de Tacskót azért nem gondoltam, mert a lépcsőzés nem tesz jót neki a lépcsőzés. Én Yorkie, Westie, Bolognese, Törpe Schnauzer-re gondoltam, de az első 3 elég drága, az utóbbinak nem ismerem az árát.
2010. aug. 28. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem a yorki tetszik meg a csivava,olyan arik :D

17/L

2010. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

elvesztem.hu

sok apr kutya van

2010. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Palotapincsi.. pont ma adtunk örökbe egy fajtisztát...
2010. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!