Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, hogyha sárga...

Mit jelent az, hogyha sárga szalagot kötnek a kutya pórázára?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

A jelzés utalhat például egészségügyi problémára, arra, hogy a kutya nevelés vagy rehabilitáció alatt áll, esetleg arra, hogy félős, ideges, de jelentheti az is, hogy az állat agresszív emberekkel vagy kutyákkal szemben.

( [link] )

2021. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Röviden azt, hogy ne menj oda kutyulimutyulizni.
2021. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Térre van szüksége. Jelzés, hogy ne menj hozzá túl közel.
2021. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem minden kutya imádja az idegeneket. Nem feltétlen agresszív, de ha odamegy hozzá egy idegen, akkor ideges, esetleg fél is tőle, és nem biztos, hogy kiszámítható a viselkedése. A sárga szalag azt jelzi, hogy térre van szüksége, ne menj oda megvakargatni, mert nem szereti.
2021. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

#4 vagyok

Még azt is hozzátenném, hogy ez az idegesség más kutyák hatására is előjöhet, vagyis ne vidd oda játszani a saját kutyád a sárga szalagos kutyushoz.

2021. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
96%
A sárga szalag arra hívja fel a figyelmet, hogy adj teret a kutyusnak, ne közelítsd meg, mert ezt rosszul kezelheti.
2021. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem szabad odamenni hozzá, és Buksit se engedd oda, mert esetleg megharapja.
2021. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem tök mindegy? Akármilyen szalag van egy eben, akkor alap, hogy elkerülöm. A többi nem tartozik rám meg nem is érdekel.
2021. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8, hiába írod ki 8szor, mindig jelentve és törölve lesz.


Tóbbieknek köszönöm a választ!

2021. aug. 1. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

Nem is tudtam, hogy vannak ilyen jelzesek!? Valoszinu eszre sem vennem mert nem szokasom ilyen reszletesseggel racsodalkozni masokra. Van, hogy ismeros mellett is siman elmegyek, mert csak futolag pillantottam ra es ezert fel sem ismerem.

Szoval ha van ilyen szalagozas - csak szolok - engem biztos nem erdekel mit jelent, eszre sem veszem.

2021. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!