Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik a kutyám sóderkavi...

Miért eszik a kutyám sóderkavicsot?

Figyelt kérdés
Van egy rész a kerítésünk mellett ami sóderral lett szintezve. Pár hete láttam először hogy a kakija mellett az udvaron kavics van. Azt hittem hogy csak leesett mikor lett hord a a sóder, de nem mert ma még azt láttam hogy a kutya fekszik a sóderen és rágja. Rászóltam kiköpte, de utána folytatta. Nem tudom mit csináljak hogy ne egye meg🤔

2021. júl. 31. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
gyomorégésre szokott enni füvet a kutya. de általában az állatok esznek kavicsokat hogy az emésztést segitse. talán ezért. figyeld meg hogy eszik e füvet is
2021. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen szokott füvet is enni de nagyon ritkán. Köszi a gyors választ 😁
2021. júl. 31. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
arra azért figyelj hogy ne egyen sok kavicsot mert.lehet étrendet kell váltani .másik tápot
2021. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Hianybetegseg is lehet vagy az unalom jele.

Alapvetoen egeszseges kutya nem eszik kavicsot.

2021. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Hianybetegseg. Taplald a kutyat igazi hussal.
2021. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Darling tápot eszik plusz kap mellé hetente egyszer főtt kaját...
2021. aug. 2. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat akkor ne tessek csodalkozni, legszarabb tap a piacon, gabona, szinezek es izfokozo van benne, hus nincs. Necces egy husevo allatot igy etetni, latod is a kovetkezmenyet, de a te dolgod nyilvan.
2021. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!